У Харкові знесли стелу українсько-російської дружби (відео, оновлено)

В ніч проти понеділка, 16-го листопада, у Харкові знесли пам’ятник, встановлений у сквері Дружби України і Росії на Московському проспекті. Про це пише NEWSROOM, посилаючись на користувачів соцмереж.

скріншот з відео

Інцидент стався близько 21:45. За словами очевидців, на місці була присутня машина патрульної поліції, група молодих людей, які сиділи в машині неподалік, а також кран КП “Харківські теплові мережі”. Сам процес знесення був більше схожий на організований демонтаж. У соцмережах пишцуть, що “копи” демонтажу не заважали, на місці події було багато комунальників, який хлопець щось записував.

Своєю чергою, в обл.управлінні Національної поліції України спростували факт незаконного демонтажу стели. За інформацією правоохоронців, стелу зняли комунальники з теплових мереж, зважаючи на плановий ремонт теплотраси. Наразі монумент відвезли до комунального підприємства. По закінченню робіт пам’ятник буде повернутий на місце.

Нагадаємо, стела дружби України та Росії вже піддавалася атаці: минулоріч у травніневідомі облили її червоною фарбою, яка, швидше за все, за задумом авторів мала символізувати кров.