У Харкові змагаються діти-телевізійники

фото www.oblrada.kharkov.ua

У Першій столиці розпочався міжнародний фестиваль “Дитятко”. Документальні фільми, телепрограми, новини та анімацію представлять школярі з України, Росії та Білорусі. Найкращі роботи безкоштовно покажуть національні телеканали.

На Харківщині стартував третій міжнародний дитячий телефест “Дитятко”. Стосунки із однолітками, батьки та діти та перше кохання. Переважно такі теми обирають малі телемитці. Теми дитячих телевізійних робіт такі, як і у дорослих, каже голова журі Марина Ланда. Дитячий телевізійний фестиваль “Дитятко” проходить вже третій рік поспіль. Якість дитячих робіт зростає, стверджують члени журі, тільки настрій не змінюється.

Марина Ланда, голова ради журі

А вот чистоты и искренности очень мало, поэтому наверно детское телевидение сохранившее это и отличается и невероятно привлекательностью.

Школярки Карина та Євгенія підготували випуск новин та розважальну програму під назвою “Микола Святий – не казка”. Дівчата збирали інформацію та писали сценарій програми. Саме Миколу Святого дівчата вважають однією з найвидатніших реальних особистостей.

Карина Прилепко та Євгенія Деняк, конкурсанти

Он не так, как остальные святые только молился Богу и не просто был отречен от всей мирской жизни, а он именно помагал людям всю свою жизнь.

А ось Ганна та Марина підготували п’ятихвилинний мультфільм “Споріднені душі”. Він про самотність. Головні герої – дівчинка сирота та бездомне кошеня. Наприкінці мультфільму вони знаходять один одного.

Ганна Рідзаніч та Марина Беляєва, конкурсанти

Когда изначально думали над мультиком, мы думали, что все легко пройдет, но конечно сил, терпения очень много нужно. Год мы рисовали.

Цього року кількість номінацій збільшили удвічі та додали нову тему для сюжетів – космос. Адже Україна відзначає п’ятдесят років після першого космічного польоту. Конкурсанти представили півтори сотні робіт. Найкращі отримають цінні подарунки та можливість побачити свої роботи на дорослому телебаченні.

Cергій Чернов, голова Харківської облради

Престижно для ребят, престижно для руководителей и ребята борятся за это. Их авторитет, плацдарм, ступенька для взрослой работы на телевидении.

Наразі Харків готує презентацію фестиваля “Дитятко”, щоб представити його у Москві.

Юлія Ляхова