У Харкові виявлятимуть місця, де громадянам загрожує небезпека

Небезпечні місця – їх треба знати і по-можливості уникати. У Харкові виявлятимуть місця, де громадянам загрожує небезпека. Це можуть бути вулиці, парки, сквери, віддалені від публічних місць території. Виявлення таких місць буде проводитися через опитування перехожих, а також за допомогою анкетування, в першу чергу, колективів шкіл, різних установ, підприємств, організацій. Участь у проекті будуть брати курсанти Університету внутрішніх справ, а також усі бажаючі.

 

У Харківському Національному Університеті Внутрішніх справ започатковано новий проект “Аудит безпеки територій”. Мета – дослідження та виявлення у мегаполісі небезпечних місць. Це можуть бути вулиці, парки, зупинки громадського транспорту та інші. Виявлення таких місць буде проводитися через опитування. За словами ректора університету Олександра Бандурки, реалізація такого аудиту є надзвичайно актуальною як для пересічних громадян, так і для правоохоронців.

Олександр Бандурка, ректор ХНУВС

Він є достатньо-деталізований і комплексний. Питання вивчення стану безпеки аудиту є актуальним завжди. Але особливо нині в цей період і активність населення зростає у зв’язку з виборами, і осінньо-зимовий період наступає, і дітки до школи пішли. Тобто цілий ряд факторів виникають, які створюють певні елементи тої чи іншої ситуації.

Також це підвищить контроль громади над факторами безпеки та сприятиме підвищенню іміджу правоохоронних органів. Для курсантів та студентів університету участь у проекті піде на користь. Вони навчаться поєднувати теоритичні заняття з практичними дослідженнями, а це добра нагода підвищити свій професійний рівень.

Віктор Козицький, начальник головного управління МВС України в Харківській області

Безусловно, этот аудит нужен. Безусловно, он нам поможет в работе. Покажет те тонкие места на что нам нужно обратить внимание.

Реалізація проекту буде здійснюватися протягом навчального року.

 

Світлана Слободян