У Харкові видали американський посібник для вчителів (відео)

фото з архіву

“Не смійся з мене”. Однойменний навчальний посібник для вчителів молодших класів напередодні презентували в народній українській академії. Книгу видано в рамках днів США в Харкові. Вона створена задля того аби сприяти вихованню та розвитку дитини в емоційному, соціальному та етичному плані. Та навчати толерантно ставитись один до одного.
Проект “Повага дією” було запроваджено дванадцять років тому у США етнічним українцем Пітером Яровим. Як продовження цього проекту американське посольство спільно з одним з українських видавництв видало переклад американського посібника для вчителів початкових класів “Не смійся з мене”.

Артур Еванс, заст. аташе з культури посольства США в Україні

Я особливо радий бачити сьогодні обличчя людей, котры постыйно працюють з дітьми. Я розумію, що тут представники університету Каразіна, педагогічних університетів, народної академії, представники початкових шкіл.

В книзі описані нові методики формування толерантності у дітей молодшого шкільного віку. У її акутальності видавці не сумніваються.

Галина Федорець, директор видавництва

Мені здається, що вона зараз дуже актуальна. Тому що люди змінюються, змінюється життя.

Одна з перших українських читачок цієї книги вчителька початкових класів Зоя Шелкунова. За її словами, книга розрахована на вчителів початкової школи. Проте працювати з нею мають вчителі і середньої, і старшої школи. Та й викладачам вишів вона стане у нагоді.

Зоя Шелкунова, зав. кафедрою дошкільної освіти ХГУ “НУА”

Она нужна украинским учителям, потому что очень много задач стоит перед учителями. И не всегда хватает разумных воспитательных концепций, а эта книга безусловно поможет.

Всього надруковано більше тисячі примірників посібника.

Павло Посохов

httpv://youtu.be/EEkUSrRKPY0