У Харкові відкриють хоспіс для спінальних хворих

Відділення ХОСПІСу для спінальних хворих планують відкрити при міській лікарні №17. У новому відділенні отримати медичну допомогу зможуть 50 хворих.

Про це сьогодні повідомив головний лікар 17 лікарні Дмитро Черепов – йдеться на офіційному сайті Харківської міської ради. Друге відділення хоспісу буде розташоване поруч з першим, в окремому крилі будівлі клінічної багатопрофільної лікарні №17 на Московському проспекті 195. Для закінчення будівельних і ремонтних робіт у новому відділенні  з міського  бюджету до кінця рокунадійдуть понад 16 мільйонів гривень.
На сьогодні при клінічній багатопрофільній лікарні №17 функціонує відділення хоспісу на 50 ліжок. Воно призначене для онкологічних хворих, які потребують паліативної допомоги – отримання кисню, знеболювальних засобів і зондового харчування.
Довідка. Спінальні хворі – це люди, які страждають на хвороби центральної нервової системи через інфекції, а також після інтоксикацій, травм головного мозку, поранень та інших травм спинного мозку, його оболонок.
Анастасія Горєлкіна