У Харкові припинено діяльність нарколабораторії

У Харкові припинено діяльність нарколабораторії. 28-річного мешканця міста Ізюм затримали за підозрою в організації підпільної нарколабораторії.

 

Працівники Дзержинського райвідділу міліції міста Харкова затримали 28-річного мешканця міста Ізюм. Парубок організував підпільну нарколабораторію на одній з квартир на Московському проспекті у Харкові. Хлопець займався виготовленням психотропної речовини – амфетаміну.

затриманий

Это колба в которой непосредственно происходит сама реакция. Это стаканы для отмерения жидкостей и вот эти стеклянные холодильники для этого, чтобы жидкость при нагреве не испарялась.

За словами начальника Дзержинського райвідділу, хлопця затримують не вперше. Раніше в нього вже вилучали аналогічне обладнання. Однак, навіть після порушення кримінальної справи, висновків він не зробив. Купивши нове обладнання для створення синтетичного наркотику наркодилер розпочав свою справу знову.

Володимир Кішкін, начальник Дзержинського райвідділу облуправління МВС

При осмотре данного помещения было изъято сотрудниками ГУМВС было изъято 10 грамм амфетамина и ингредиенты еще для изготовления еще 300 граммов аналогичного зелья. Цена на черном рынке данной скажем так незаконной продукции составляет около ста тысяч гривень.

Наразі робота нарколабораторії припинена. Зараз вирішується питання про притягнення до відповідальності за статею 313 Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує позбавлення волі терміном від 2 до 6 років.

 

Cвітлана Слободян
.