У Харкові презентували центр допомоги учасникам АТО (відео)

Харківський обласний центр допомоги учасникам АТО наразі повністю укомплектований. Тут працюють представники профільних департаментів ХОДА, служб зайнятості, у справах сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій – всього 20 фахівців, – повідомив віце-губернатор Михайло Черняк.

За його словами, в рамках роботи центру обласна адміністрація продовжує співпрацю з волонтерськими організаціями. Думка волонтерів буде враховуватися і при створенні обласних програм допомоги учасникам АТО, – запевнив Черняк.

Своєю чергою, директор обласного департаменту соцзахисту Юрій Шпарага розповів, що нині в обласному центрі допомоги учасникам АТО зареєстрували 10 звернень.

За словами координатора-керівника центру Ольги Щербакової, більшість питань, з якими сьогодні звертаються до центру, пов’язані з отриманням статусу учасника бойових дій.

«Складності з оформленням документів виникають, в основному, у добровольців, які йшли воювати без офіційного наказу, а також у тих, хто втратив документи», – розповіла Ольга Щербакова.

За її інформацією, на сьогоднішній день в Харківській області статус учасника бойових дій отримали 2063 демобілізованих бійця.