У Харкові планують розпочати виробництво інвалідних візків

Харківському протезному заводу доручили розробити візок світового рівня. При його розробці враховують побажання самих інвалідів. Про це під час відеоконференції з міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко, розповів віце-губернатор Ігор Шурма.

 

Візок, каже Ігор Шурма, буде створений через три-чотири місяці. Він відповідатиме усім вимогам. Тому є можливість експортувати харківські інвалідні візки за кордон. Також Ігор Шурма зазначив, на Харківщині близько восьми тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями, котрі мають потребу в інвалідних візках. Якщо на протезному заводі розпочнеться постійне виробництво візків, то і ці потреби будуть задовільнені. Аби зрозуміти на які саме візки претендують інваліди, розповів Сергій Тігіпко, в Міністерстві соціальної політики створили спеціальні анкети, їх заповнюватимуть самі люди з обмеженими можливостями. Завдяки цим анкетам, сподіваються в міністерстві, буде зрозуміло які саме візки потрібні інвалідам.

Сергій Тігіпко, міністр соціальної політики

Зараз ця анкета заповнюється кожним інвалідом, який стоїть на черзі. Повинна найближчим часом бути заповнена. І він там покаже на який візок він претендує.

 

Павло Посохов