У Харкові обирали найкращого голову району

Клеопатра з Жовтневого району і Жорж Міславський з Верховної Ради. Міські чиновники і харківські нардепи залишили позаду акторів з “95 кварталу” – навіть губернатор Михайло Добкін з чиновників сміявся більше. Так, команди районів Харкова показали на сцені гумор та запал не гірше за професійних коміків. Конкурс на кращого голову райдержадміністрації напередодні відбувся у ХАТОБі.

 

Змагання керівників районів Харкова розпочалося уже з фойє ХАТОБу. Два боярини приймали ставки в монетах з шоколаду за Дзержинський район та його очільника, якого вважають видатним працівником.

Сергій, боярин

Очень ответственный, я повторюсь. В районе чистота и порядок. Спасибо нашему главе района. – А как его зовут? – Не знаю.

«Навколосвітня подорож по району» та «Зустріч іноземної делегації», у таких номінаціях змагалися керівники районів Харкова та їхні команди. Журі конкурсу очолювали голова обладміністрації Михайло Добкін і Харківський міський голова Геннадій Кернес. Однією з найяскравіших стала екскурсія Московським районом. Двори та парки в ньому цвітуть, співають діти. А дорослі звітують.

Деревья бросились сажать – числом 5 сотен 35. На клумбах тут у нас цветы необычайной красоты.

Ленінський район підтримали артисти Володимир Мойсеєнко та Володимир Данилець, Комінтернівський – Студія «95 квартал». Ансамбль народного танцю – Орджонікідзевський район у змаганні «Зустріч іноземної делегації». Втім, як відзначили в журі, учасники конкурсу – глави районів та їхні команди ні в чому їм не поступалися.

Михайло Добкін, голова ХОДА, співголова журі

Борьба была очень упорная и беспристрастная. Сегодня проигравших не было. Ни на сцене, ни в зале. Была одна большая команда.

Керівники районів не тільки добре впоралися з організацією виступів, а й самі талановито грали в них ролі. Це визнали і глядачі, і члени журі.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова, співголова журі

Все вспоминали, каким Харьков был, и каким стал. Это в том числе благодаря этим людям, которые не равнодушны к тем делам, которые мы делаем.

Переможцем конкурсу став Орджонікідзевський район, а Ольга Вельможна – кращим головою районної адміністрації міста Харкова цього року. Група підтримки каже, що її перемога – цілком заслужена.

Настя Шликова, член групи підтримки

Мы знаем, что она очень хорошая, добрая. К детям хорошо относится. Просто мы с ней лично не знакомы, но мы знаем, что она хорошая, добрая к людям.

Микита Городов, член групи підтримки

Орджоникидзевский район – очень милый, хороший район. У нас в районе много правил, которые надо соблюдать, чтоб район был чистый и хороший.

Конкурс на кращого керівника району проводиться вдруге. Як відзначили в журі, цьогоріч його рівень набагато вищий.

 

Світлана Маренич