У дитячому садочку в передмісті Харкова відкрили нову групу

У дитячому садочку Кам’яної Яруги відкрили нову групу.

яруга4

Нежитлове приміщення під групу на 25 дітей реконструювали за 2 місяці. «У дошкільному підрозділі Каменнояружського НВК була одна група, але вона покривала тільки частину потреби, й питання про створення нової групи стояло дуже гостро, – розповів директор НВК Сергій Сазонов. – Нова група не поступається умовами міським садочкам: тут є система теплої підлоги та сучасна система вентиляції, застосовані енергозберігаючі технології, встановлено сучасне економне освітлення».

Батьки малюків, які стояли на черзі до дитячого садку, зраділи відкриттю нової групи.

«Ми з величезним нетерпінням чекали цього, тому батьківський колектив брав активну участь у роботі: ми допомагали з демонтажем, прибиранням території. Результатом дуже задоволені – діти йдуть у садок із задоволенням, не хочуть іти додому, – каже Андрій Іванов. – У батьків з’явився час, і дітвора може звикати до спілкування в колективі. При підготовці до школи це необхідно».

Крім того, підвозити дітей до дитячого садка разом зі школярами будуть на новому автобусі, що його купили цьогоріч коштом відповідної обласної програми.