У дитячих садочках Немишлянського району відкриють 5 груп для 130 дітей

5 нових груп створять в 2-х дитячих садках Немишлянського району, які відкриються цьогоріч.

діти у садочку

Так, дитячий садок №394 на пр. Московському, 250-б не працював 22 роки. Довгий час тут знаходилася податкова, торік міська влада вирішила повернути будівлю і знову зробити в ній дитячий садок.

Усього дошкільний заклад розрахований на 12 груп, і цього року в ньому відкриють дві перші групи – ясельну і дошкільну – для 45 дітей.

Як повідомила начальник управління освіти Адміністрації Немишлянського району Світлана Логачова, внутрішні будівельні роботи в дитячому садку вже завершили, зараз упорядковують прилеглу територію і утеплюють фасад будівлі.

«Ми вже закупили меблі для цих груп, постільні приналежності, м’який інвентар. Зараз завозимо технологічне обладнання і посуд», – повідомила Світлана Логачова.

В іншому новому дитячому садку – №73 на вул. Балканській, 17-а – відкриють 3 групи для 85 дітей. Ситуація з цим дошкільним закладом подібна до першої. Дитячий заклад відкриє свої двері для маленьких вихованців після 22-річної перерви. Новий дитячий садок в цьому районі вкрай потрібен, адже сусідній вже переповнений.

Світлана Логачова розповіла, що перш ніж приступити до капітального ремонту груп, в будівлі відремонтували мережі, покрівлю, замінили всі вікна і двері. Зараз упорядковують територію дитсадка, а незабаром на ній встановлять нові павільйони та ігрові дитячі майданчики.

Всі групи в цих нових дитячих садках уже укомплектовані відповідно до програми електронної реєстрації в дошкільні навчальні заклади Харкова.