У День міста харків’ян на майдані Свободи розважатимуть “Гриби”, Потап і Настя, DZIDZIO, Ірина Білик та Наталя Могилевська

Великий святковий концерт відбудеться 23-го серпня, на День міста, на майдані Свободи в Харкові.

майдансвято

Концерт розпочнеться о 19:00 і буде йти орієнтовно до 22:00. Для харків’ян виступлять група «Гриби», дует «Потап і Настя», поп-група «DZIDZIO», Ірина Білик та Наталя Могилевська.

«Вперше за кілька років ми масштабно відсвяткуємо День міста і проведемо великий концерт. Ми запросили на святкування іноземні делегації, гостей з інших міст України. Дуже хочеться, щоб це свято запам’яталося і у всіх був чудовий настрій. Феєрверк, як раніше, влаштовувати не будемо, завершить концерт фаєр-шоу», – повідомив 1-й віце-мер Ігор Терехов.

Крім того, в сквері «Стрілка» з 23 по 27 серпня проходитиме фестиваль їжі. Там харків’яни зможуть спробувати страви, традиційні для італійської, мексиканської, французької кухонь і українські ласощі. Під час фестивалю на спеціальній сцені виступатимуть харківські групи, а 24 серпня пройде концерт, присвячений Дню незалежності України.

Ігор Терехов звернувся до правоохоронних органів з проханням збільшити в ці дні кількість патрулів на вулицях Харкова і зазначив, що по місту також чергуватимуть бригади швидкої допомоги і пожежники. Перший віце-мер зазначив, що в мерії пройде ще одна нарада, присвячена питанню громадської безпеки в святкові дні.