У Чугуєві відкрили дитячий садочок на 4 групи (відео)

Новий дитячий садок відкрили у Чугуєві. З’явився він на базі НВК №8. Там же облаштували і ресурсну кімнату для дітей із особливими потребами. Заклади були створені в рамках проекту “Разом у майбутнє”. Загалом цьогоріч у Чугуєві реалізовали 8 проектів . З обласного бюджету на це витратили понад 2,5 млн.грн.

садочок чугуев
Віка, вихованка дитячого садочку

-Мне нравятся книжки

-А какие?

Свинка Пепа, мне нравится кухня, буду на ней готовить

Малюки радіють відкриттю нового дитячого садочка. Дошкільний заклад створили на базі Чугуївського НВК №8 в рамках проекту “Разом у Майбутнє”. Садочок, що розрахований на 100 дітлахів, уже майже заповнений, в 4-х групах – 75 вихованців.

Микола Висоцький, директор Чугуївського НВК №8

В городе Чугуеве в дошкольном образовании нуждается очень много детей и чтобы снять социальную проблему на базе школы был создан социальный подраздел и многие социальные вопросы будут сняты.

Також в рамках конкурсу міні-проектов Чугуївський НВК отримавгроші з облбюджету на облаштування ресурсної кімнати для учнів з особливими освітніми потребами. Четверо учнів навчаються у цій школі в інклюзивних класах, ще одиннадцятеро потребують індивідуальної форми навчання. Для них, а також для учнів інших шкіл району, яким необхідні заняття зі спеціалістами – психологом, реабілітологом, логопедом, проводитимуться уроки у ресурсній кімнаті. Причому їх планують відкрити у всіх районах області.

Юлія Світлична,голова ХОДА

За 2018-й рік плануємо плануємо відкрити 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек. Будемо створювати інклюзивно-ресурсні центри по районах Харківської області, і будемо робити все, і готувати кадри, і надавати можливості, для того, що бвони були рівними для всіх. Неважливо де це – чи обласний центр, чи районний, віддалені райони. Діти по всіх територіях однакові. Вони повинні мати однакові умов

У цьому навчальному році на Харківщині вже відкрили 10 нових дошкільних закладів та 27 груп в існуючих садках. Загалом, протягом року в області з’явиться більше тисячі додаткових місць у садочках.

Анатолій Бабічев, заст. голови ХОДА

Последние десятилетия были проблемы что по наличию мест в детских садиках, постоянно не хватало мест, это мешало родителям работать. 

Ірина Клименко