У частині знеструмлених населених пунктів Харківщини відновили електропостачання

Станом на 4-ту годину вечора 19-го квітня до електрики під’єднали вже 13 населених пунктів, що були знеструмлені повністю. Електропостачання поновлюють ще в 87-ми.

поновили електрику

З тих населених пунктів, що були відімкнені частково, 15-ть – вже зі світлом, залишається поновити електрику в 53-х.

«Над відновленням електропостачання в області працюють 174 аварійні бригади «Харківобленерго» у складі близько 520 робітників», – розповіла голова ХОДА Юлія Світлична.

Служба автомобільних доріг області та «Облавтодор» готують техніку до обробки доріг піщано-сольовими сумішами та розчищення обочин.

«Сьогодні проїзд по дорогах області повністю забезпечено. З наслідками снігопаду ми впоралися. Вночі сильних опадів не очікуємо, синоптики прогнозують різке зниження температури повітря до 7 градусів морозу, що спричинить утворення ожеледиці. Тому необхідно провести протиожеледні заходи на дорогах. Щойно температура стане нижче нуля, дорожні служби розпочнуть обробляти проїжджу частину протиожеледними матеріалами», – повідомила керівник області.

Нагадаємо, щоб повернути електрику до помешкань жителів Харківщини сьогодні працюють 170 бригад “Харківобленерго”.Вони усувають наслідки негоди, що почала панувати на Харківщині відучора, 18-го квітня.