У більше як півсотні квартир на вул. Арсенальній у Балаклії встановили індивідуальні газові котли (відео)

Загалом на індивідуальне опалення переведуть 16 будинків (364 квартири), – повідомили в ХОДА.

газовий котел балаклея

Мешканці Арсенальної залишилися без опалення через надзвичайну ситуацію на 65-му військовому арсеналі. Місцеву котельню було зруйновано. Щоб холоди люди зустріли в теплих квартирах, будинки вирішили перевести на індивідуальне опалення. На розробку проектної документації та реконструкцію газопроводів низького тиску по вул. Арсенальній з облбюджету виділили 3 млн. грн. Газові котли та лічильники закупили за гроші, що виділені на матеріальну допомогу жителям Балаклії з обласного, районного та міського бюджетів.

«По кожному будинку виготовлена проектна документація на газифікацію з урахуванням індивідуального опалення. Проведені роботи по облаштуванню стояків – як горизонтальних, так і вертикальних. Розпочата робота по монтажу опалювальних приборів – двоконтурних котлів. Потім розпочнеться підключення котлів і облаштування приладами обліку газу», – розповів голова Балаклійської РДА Степан Масельський.

За його інформацією, зараз проходить експертизу також проект реконструкції  підземної частини газопроводу.

«Сподіваюся, що експертиза буде завершена найближчим часом, будуть заключені договори та розпочнуться роботи. До першого вересня ми повинні виконати основну частину роботи», – зазначив Степан Масельський.

Він також повідомив, що в домах по вулиці Арсенальній залишилося встановити двері. Що стосується в цілому відновлювання пошкоджених будівель по Балаклії, то роботи по першому траншу практично виконані.