У Барвінковому почубились місцевий військовий комісар та директор музичної школи (фото)

В Барвінковому, що на Харківщині, вдень на очах у дорослих і дітей побились місцевий військовий комісар Олександр Щиковський і директор музичної школи Петро Ткаченко. Про інцидент, що мав місце 9-го листопада, йдеться на сторінці “Обрії Ізюмщини” у Facebook.

ткаченко

Яблуком розбрату стала повістка до військкомату для сина Ткаченка. За словами директора музичної школи, йому насилу вдалось вирватись, сісти за кермо автомобіля і приїхати на роботу. Однак через кілька хвилин бійка продовжилась вже в музичній школі.
“У мене був урок, але довелося його перервати, бо в школі здійнявся галас. Я спустився на крик, дивлюся – батько з закривавленим обличчям, всі бігають, метушаться. Тут стук у двері. Відкриваю – вриваються військовий комісар і його заступник. Комісар хапає мене за шию, починає душити і тягнути на вулицю. Я вириваюсь, мене б’ють в обличчя і по ребрах. Діти перелякані, батьки в шоці, всі кричать, воєнком кричить матом. У підсумку – мені просто довелося втекти “, – викладає свою версію подій Євген Ткаченко. Він запевняє, що від призову не ухиляється. Гатомість, з дитинства має проблеми з серцем, і відніс до військкомату довідки, що  підтверджують хворобу. Однак, списувати його з рахунків військові вперто не хочуть. Як наслідок, батько і син Ткаченко, а також колектив музичної школи написали заяви в поліцію.
Військовий комісар Барвінківського району стверджує  – бійки не було. Петра Ткаченко просто намагались виштовхати з будівлі військкомату. “Він прийшов, на вході запитали паспорт. Він: який паспорт !? Ви ж мене знаєте! Пустили його, він з порога почав грубити, погрожувати, що знищить мене, посадить, що я не буду служити … Його молодший син не перший рік ухиляється від призову. Більш того – не хоче пройти медкомісію. Минулоріч за ухилення від служби на нього завели кримінальну справу, яку потім закрили з незрозумілих причин. Це дуже скандальна людина, я давно його знаю і побоявся б, навіть, руки з кишень витягати, яка там бійка! Він скандалив, і співробітники просто виштовхали його за територію. Я переживаю такий стрес – не передати словами. І зараз я повинен буду відповісти за те, чого не робив “, – розповідає Барвінківський військовий  комісар Олександ Щиковський.
Петро Ткаченко каже, що в день інциденту хотів зняти побої, однак правоохоронці відмовилися дати йому направлення на судово-медичну експертизу. Мотивували тим, що слідчий був “на добі” і тепер йому не до писанини, треба відпочити. Ткаченко побоюється, що за кілька днів синці зійдуть і фіксувати вже буде нічого. В поліції Барвінкового пообіцяли: напрямок на експертизу директор музичної школи отримає .