Тиждень безпеки дорожнього руху розпочався в Україні

Відсьогодні  в Україні стартує тиждень безпеки дорожнього руху. Цей масштабний проект включає круглі столи, конференції та низку інших заходів. Мета єдина –  підвищити відповідальне ставлення водія до безпеки на дорозі.

Перші в Європі, та на жаль, лише за кількістю ДТП – таку характеристику Україні дають працівники Державтоінспекції. У середньому за добу на автошляхах гине до 14 осіб, а більше 100 отримують тяжкі травми.
Лозовий Валерій – начальник Департаменту ДАІ МВС України
У цьому році вже загинуло на шляхах держави близько 4 тисяч людей. Цього могло б не статися.  якби водії не сідали за кермо в нетверезому стані. якби не перевищували швидкість, не виїжджали на смугу зустрічного руху тощо. якби теж пішоходи були більш уважніші
Запобігти новим втратам на дорогах мають об’єднані зусилля влади, бізнесу та громадськості. Державтоінспекція України, наприклад, проводитиме роботу з профілактики правопорушень на дорозі. Крім того, проведе акцію «Краплина крові» що має на меті зібрати донорську допомогу для постраждалих в ДТП.
Берлін Михайло – президент асоціації безпеки дорожнього руху

Каждый год это мероприятие становится все более масштабным, в этом году мы имеем партнеров в количестве 20 орг-ций, которые присоединились к этому мероприятию, это автоклубы, предприятия внешней рекламы, вузы БФ, профессиональные ассоциации, СМИ

Також Тиждень безпеки цього року має залучити наймолодших громадян країни. Для школярів в усіх областях проведуть навчальні заняття з безпечного поводження на дорозі, з часом планується підготувати відповідні підручники. Автоперевізники в свою чергу пообіцяли провести виховну роботу серед своїх працівників та вкотре роз’яснити правила дорожнього руху.
Котяй Валерій – перший заступник голови державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті

Мы со своей стороны розработали и обязали территориальные органы , у нас есть 27 териториальных управлений провести целый ряд мероприятий с местными администрациями, МВД, страховыми компаниями, с общественными организациями, будут проводится на местах, в областях, конференции, совещания,  круглые столы с безопасности дорожнего движения.

Тиждень безпеки дорожнього руху проводиться уже четвертий рік поспіль. Цього року він завершується 18 листопада – у всесвітній день вшанування загиблих в ДТП. Тож цього дня  в Україні проведень поминальні молебні.

За матеріалами УТР