Турнір з боулінгу серед журналістів

Обрав кулю, розбігся, кинув – страйк. Боулінг – гра, що набирає популярності в Укарїні шаленими темпами. Її мета збити важкою кулею кеглі. Напередодні найвлучніших боулерів визначали харківські журналісти.

Понад два десятки команд та півсотні учасників. Турнір з боулінгу серед журналістів. Завдання – збити десять кеглів однією з різнокольорових куль. Кожен колір відповідає певній вазі ігрового снаряду. Серед учасників, як досвідчені майстри, так і дебютанти. Журналістка Катерина Морозова розповідає-вперше в житті спробувала збити кеглі за десять хвилин до початку змагань. На тренуванні все виходило непогано. А от з початком змагань – результат погіршився. Виною тому, каже дівчина, травма.

Катерина Морозова, журналіст

Да, смотрите, девушкам у которых длинные ногти – им их заклеивают лейкопластырем. Но мне это не помогло, я все равно сорвалa ноготь. Это очень больно. Но я не расстраиваюсь, потому что игра действительно веселая и я не жалею, что пришла сюда.

Більш досвідчені боулери радять – аби не травмуватись та досягти успіхів варто вести здоровий спосіб життя та робити зарядку. Техніка гри нескладна. Обираєш найзручнішу кулю, по тому – три-чотири кроки та влучний кидок по кеглях.Радійник Денис Пахомов на змаганнях показав один з найкращих результатів. Хлопець впевнений, без фарту в цій грі – нікуди.

Денис Пахомов, радійник

Не знаю, может счастливые бутсы, которые мне сегодня выдали. Может годы тренировок.

Вдавалось перемогти кеглі і представницям прекрасної статі.Редактор Тетяна Голикова, каже – досягла успіху, бо змагалась не лише з колегами, а й з чоловіком.

Тетяна Голикова, газетярка

Мы же коллеги, мы же семья. Я с мужем. Он также сотурдник нашей газеты. Ну и сын с нами пришел.

Змагання проходили в три етапи. Тривали близько чотирьох годин.  Команда ОТБ на змаганнях не пасла задніх. Співробітники телеканалу стали фіналістами турніру.

Павєл Посохов