Туристичні цікавинки та інфраструктура для подорожувальників – у Харкові відкрилась виставка

Виставка «Харківщина: туристичні відкриття» відбулась сьогодні, 2-го червня, у презентаційно-виставковому центрі «Радмір-Експохол». ЇЇ тематикою був активний відпочинок. Родзинкою виставки стало те, що туристичний потенціал змогли представити не тільки райони Харківської області, а також і представники ще 15-ти регіонів України.

туристична харкивщина1

Весь туристичний потенціал регіону змогли побачити відвідувачі виставки “Харківщина: туристичні відкриття” . Готелі, оздоровчі бази, садиби сільського зеленого туризму, національні природні парки та багато інших місць для відпочинку було представлено на виставковому майданчику.

Олена Мішкова – учасник виставки ( Дворічанський р-н)

Мы представляем Двуречанский район Харьковской области. Это у нас экспозиция, которая представляет туристические возможности нашего края. У нас две изюминки в районе. Это природный парк Двуречанский – это единственный парк в Европе, в которм сохранились индемичная флора и фауна на меловых горах. Разработаны туристические маршруты, екологические тропы. Это сплавы на байдарках, велосипеды, пешеходные походы.

Санаторій “Березівські мінеральні води” бере участь у подібних заходах не вперше. Проте, цьогорічна виставка для його працівників стала нагодою познайомитися з туристичним потенціалом інших регіонів країни.

Марина – учасниця туристичної виставки

Поскольку здесь представлены со всех уголков Украины разные области, нам бы хотелось поделиться нашим опытом и взаимно, конечно, поучиться чему – то у других.

Окремим стендом цього року стала «Туристична Україна» – тематична експозиція, яка спрямована на презентацію туристичних можливостей всієї України.

Олексій – учасник туристичної виставки (Київська обл.)

Это чудесная возможность в таком замечательном городе как Харьков, который активно развиваеться, чудесная возможность увидеть, как движется туризм в Украине. Заинтересовать харьковчан историей. Просто я знаю, что в Харькове люди не равнодушны к истории Украины и наш парк, он показывает истоки того с чего началась Украина.

Також на виставці були представлені і ВНЗ, що безпосередньо пов’язані із туризмом та активно допомагають у його розвитку.

Леонід Яцун – зав. кафедри ХДУХТ

Ми презентуємо нашою командою наукові розробки, освітні програми і співпрацю зі спонсорами, стосовно харчування туристів. Для них розроблена ціла низка наукових праць, патентів і конкретно практично випускаємої продукції.

Представники місцевої влади зазначили, що подібний захід на Харківщині в останнє проводився у 2015-му році, проте через важливість розвитку туристичної сфери у регіоні його вирішили відновити.

Анатолій Бабічев, заст. голови ХОДА

Я знаю, що час не стоїть на місці, сфера туризму активно розвивається у світі. Майже 5 млрд. людей щороку займається туризмом або внутрішнім або міжнародним. Хочу зазначити, що розвиток туризму – це розвиток економіки.  Головна сьогодняшня наша мета – це зробити туристично привабливим Харківським регіон. Не лише в Україні, а і за її межами.

Крім експозицій для гостей виставки підготували і розважальну програму – , майстер класи  та конкурси. Також всі охочі могли скоштувати традиційними для того чи іншого регіону смаколики , придбати сувеніри та рукотворні вироби.

Ирина, відвідувачка виставки

Мне было очень интересно посетить данную выставку. Не однократно посещаем в Киеве, а в Харькове это просто замечательно. Мы в восторге от данной выставки.

Валентина, відвідувачка виставки

Мы привели детей, что б они посмотрели как организовывается выставка, что здесь, какие маршруты. Ну и в свою очередь попытались сами составить маршруты и провести.

Загалом у виставці було представлено близько сотні експозицій, що давали можливість познайомитися з туристичним потенціалом не тільки Харківщини, а і усієї України.

Юлія Котелевська