Троє малюків, яких мати покинула напризволяще на 3 дні, зараз в лікарні (відео)

Матір, що залишила трьох дітей зі знайомою на одну ніч, а сама пішла з приятелем відзначати його день народження, знайшли. Жінка повернулася додому аж на 4-й день і нетвереза. Її буде притягнуто до відповідальності. Про це повідомили в обл.управлінні нацполіції.

больнца дети

Заразі всі троє малюків, яких мати покинула на тривалий час, у 19-й дитячій лікарні. Зі слів лікарів, вони проходять обстеження.

Світлана Маренич, Новини Сьогодення

У 19-ту міську дитячу лікарню нашу знімальну групу не впустили. У телефонній розмові головний лікар повідомила, що стан здоров’я всіх 3-х малюків близький до задовільного. Є лише незначні зміни у стані здоров’я. І діти перебуватимуть тут, аж поки не з’ясується питання, чи повертати їх матері.

Від служби у справах дітей Київського району стало відомо, що дана сім’я знаходиться на обліку, як родина, що опинилася в складних життєвих обставинах, – розповіли в поліції. Повідомлення про залишених біля будинку дітей надійшло до поліції від мешканців ще 4-го вересня. І під час поквартирного обходу поліціянти встановили особу матері малюків. Її вдома не було.

Юрій Михайлович, ст. інспектор відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності

В ходе мероприятий по установлению местонахождения была получена информация, что она находится в состоянии алкогольного опъянения в районе кладбища. Выездом на место, к сожалению, ее там не обнаружили. Проводились мероприятия по установлении ее. И сегодня, как стало известно, она возвратилась домой после проведения свободного времени своего.
Наразі стосовно горе- матері збирають повний пакет документів, – повідомили у поліції. Та службою у справах дітей Київського району вже найближчим часом буде вирішено питання щодо позбавлення жінки, яка веде антисоціальний спосіб життя, батькІвських прав. Якщо в її діях виявлять ознаки кримінального правопорушення, буде відкрито кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу про злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування

Світлана Маренич