Трирічна дівчинка та її бабуся загинули в пожежі на Харківщині (фото)

Повідомлення про пожежу в селі Хотомля Вовчанського району надзвичайники отримали близько 4-ї години дня 14-го жовтня. Опів на восьму вечора пожежу загасили, причина її виникнення встановлюється, – повідомили в обл.управлінні ДСНС. 

дитина пожежа2

За інформацією обл.управління Нацполіції, в будинку знайшли тіла 2-х людей – трирічної дівчинки та її 57-річної бабусі. Правоохоронці встановили, що в будинку жили восьмеро людей, 32-річна жінка зі своїм 48-річним співмешканцем, 57-річною матір’ю та 5-ма малолітніми дітьми.

В поліції родина характеризується як неблагополучна та малозабезпечена. При опитуванні матері дітей, жінка пояснила, що її 8-річний син хотів заправити бензопилу пальним, щоб покосити на вулиці траву. Хлопець заніс в будинок бензопилу та почав її заправляти. Мати при цьому взяла цигарку та закурила, в результаті попіл впав на краплі бензину і почалося загоряння. В результаті пожежі трирічна дівчинка та її бабуся загинули, інші діти доставлені до Харківської міської клінічної лікарні. Стан здоров’я постраждалих встановлюється.
Факт події внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.