Третій тиждень без води у приватному секторі, що у районі Клочківської (відео)

Безводне буття. Три тижні потерпають без води кілька родин городян, які живуть в приватному секторі в районі Клочківської. До будинків вода не підведена, а колонка на вулиці зламана. Найгірше людям похилого віку – на сусідні вулиці з відрами ходити важко. В Харківкомуночистводі запевнили – про негаразди з водопостачанням знають, днями все полагодять.

 

Оце наша така колонка. Уже три неділі немає води в ній. Звонив разів 20, куди тільки не звонив.

Вода навіть по дорозі тече, а до колонки не потрапляє. Біля неї вже й ознак ніяких не лишолось, що колись тут була вода. В Івана Шевченка та решти жителів будинків, що поруч, тепер лишень порожні відра стоять. До осель тут вода не підведена, розповідає пенсіонер, раніше набирали її в колонці. Наразі й вона зламалась. Тепер чоловік без води. Запевняє – за користування коонкою платив дисципліновано, бувало – й авансом. Про зламану колонку пенсіонер повідомив комунальників. Ті відповіли – заявка в черзі на ремонт, колонку відремонтують. Проте, води у ній немає вже три тижні.

Іван Шевченко, пенсіонер

Нічого. Ні посуди помить, ні зварити, ні чаю попить. Нічого не можна.

За відсутності колонки, ті хто віком молодші, ходять по воду до джерела. Для людини поважного віку шлях не близький – десь півкілометри. Старенькі в розпачі.

Іван Шевченко, пенсіонер

Якось і плакать хочеться і, ви знаєте. І обіда якась. Щоб дожити до того часу, що вже й… Ето спеціально робиться водоканалом.

В Харківкомуночистводі ОТБ Новинам телефоном розповіли – про зламану колонку та біди жителів Клочківської знають. Більше того – колонку полагодили ще минулого тижня. Проте, зіпсувалась труба, що веде до колонки. Її відремонтувати обіцяють вже найближчими днями.

 

Павєл Посохов

httpv://youtu.be/ebwmCYURHmc