Транспортна міліція шліфує навички у справі попередження тероризму

Транспортна міліція Південної залізниці шліфує навички у справі попередження тероризму, аби часом гості ЄВРО 2012 не зіпсували свята фанам та пересічним пасажирам. Міліціонери та кінологи разом із четверолапими правоохоронцями провели навчально-тренувальні обшуки. Шукали вибухівку, зброю та підозрілі речі.

 

На території Південного вокзалу рейд. Міліціянти разом із кінологами та службовими собаками обшукують пасажирів, їхній багаж, перони та, навіть, урни для сміття. Так транспортна міліція Південної залізниця готується до приїзду вболвівальників на час проведення Єврочемпіонату. Аби попередити терористичні акти.

Андрій Мельниченко, начальник УМВСУ на Південній залізниці

Цель этих учений приобретение навыков у сотрудников милиции по выявлению взрывчатых веществ на объектах железной дороги. А также приобретение навыков обеспечения безопастности пассажиров, которые будут приезжать на территорию нашего государства в период проведения чемпионата ЕВРО 2012 года.

Ще до початку навчального обшуку оперативники заклали декілька об’єктів із наявністю вибухової речовини. Кілька хвилин від старту роботи “нюхачів” – і перша знахідка.

Виявлений підозрілий предмет. Собака зреагувала на вибухівку.

За словами начальника кінологічного центру Південної залізниці Олександра Колповського, у процесі роботи служби діяли оперативно, злагоджено та якісно. У результаті об’єкти виявлені всі.

Олександр Колповський, начальник кінологічного центру при УМВСУ на Південній залізниці

Работа по вводным провелась успешно, были обнаружены все искомые объекты. Сотрудниками кинологического центра со служебными собаками показали высокие результаты, европейский уровень подготовки, скорость обнаружения искомых предметов, качественный поиск.

Леся Кочержук