Трамваї та тролейбуси зі Львова – поки що залишаться у Харкові

Лізингові трамваї та тролейбуси у Харкова не заберуть! Про це повідомили у міськвиконкомі. Як повідомив директор Департаменту транспорту і зв’язку Сергій Дульфан, сто тролейбусів та трамваїв, узяті в лізинг, як і раніше, будуть курсувати вулицями міста. Таке рішення ухвалили після зустрічі міського голови Геннадія Кернеса з директором «ПЛ Лізинг» Юрієм Свідзінським. Укладений раніше договір проаналізували і дійшли висновку – оскільки більше половини боргу за тролейбуси має сплатити держава, то й розв’язати це питання неможливо без центральних органів влади. Більше інформації міські чиновники обіцяють оприлюднити після сесії міськради.

Сергій Дульфан, директор Департаменту транспорту і зв’язку

На сегодняшний день сумма задолженности по договору составляет 67, 7 миллиона. В то время как задолженность госбюджета по закупке составляет около тридцати четырех миллионов.

Юрій Свідзінський, директора «ПЛ Лізинг»

Місто має намір дані транспортні засоби залишити в себе та знайти всі можливі шляхи, щоб це питання вирішити в найкоротший термін. Причому не тільки будемо казати, на рівні міста, а й держави.

 

Світлана Маренич