Трагедія під час автоперегонів

“Українська заметіль” закінчилася із жертвами. Щоправда мова йде не про морози, а про однойменні автоперегони, які напередодні відбулися в Харкові. Під час змагань одна з автівок вилетіла з траси і врізалася в глядачів. Одна жінка від отриманих травм померла в лікарні.

 

На іподромі майже не лишилося слідів автозмагань, що відбувались тут напередодні. Робітники ховають до мікроавтобуса останні речі, що могли б нагадати про гонку – арматуру та стрічки. На узбіччі треку помітно місце, куди вилетіла автівка. Там же – зламаний паркан, а на місці, де, власне, машина наїхала на глядачок ще є трішки битого скла та ледь видніються плями крові. Робітники, що прибирають територію іподрому були тут, коли сталася трагедія. Від коментарів на камеру відмовляються – проте без неї розповідають що сталося.

Павєл Посохов, кореспондент

Під час гонки між двома автівками виникла “сутичка”. Одна з машин вилетіла на узбіччя. Зіштовхнулася з припаркованим поруч джипом та налетіла на глядачок.

Подібні “вильоти” з треку під час автомобільних змагань – часта річ, кажуть робітники. Лише за час цієї гонки водії щонайменше чотири рази не справлялися з керуванням. Постраждалих не було. Не мало б їх бути і цього разу, вважають чоловіки. Водій лишився майже неушкодженим. Жінки ж, на думку очевидців, знаходилися в місці, яке не призначене для перебування там глядачів. Відразу після аварії постраждалих забрала швидка. Одна з жінок померла через годину після аварії, розповіла заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Іншу постраждалу прооперували. Наразі вона перебуває в палаті інтенсивної терапії в стабільно важкому стані.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник міського голови

Состояние стабильно тяжолое. Если состояние не будет ухудшаться – есть надежда, что мы очень сильно постараемся и что-то для нее сделаем.

Прокуратурою Київського району Харкова порушено кримінальну справу за фактом службової недбалості проти організаторів змагань – громадської організації.

Євген Соколов, в. о. прокурора Київського району Харкова

Саме організатори несуть відповідальність за безпеку під час проведення спортивних змагань. Вони повинні були всіма можливими способами забезпечити їх безпеку.

Наразі триває досудове слідство. За цією справою підозрюваним загрожує позбавлення волі строком від 2-х до 5-ти років.

 

Павєл Посохов