Товаристський матч між вболівальниками Нідерландів та працівниками ХАЗу завершився дружньою нічією

Зіграли у товаристську нічию. Саме з таким результатом закінчилася гра між любительською футбольною командою Харківського авіаційного заводу та голандськими фанами.

 

На стадіон “ХАЗу” голандці прибули усміхнені та веселі, але жартома зауважили, нервуємо та переживаємо, як перед справжнім матчем.

Арнольд, вболівальник з Нідерландів

Ми не знаємо, як будемо грати. Я нервуюся. Ось ми вибрали найбільшого захисника.

Гру зіграли 8 на 8. Найстаршому гравцю від авіазаводу вже виповнилося 64.

Абдул Гасанов, директор стадіону “ХАЗ”

Команда у нас возрастная, много лет мы уже здесь. Есть люди, которые с завода может быть уволились, но приходили на стадион и играют в футбол.

Ірік – менеджер, грає в аматорській футбольній команді на батьківщині, каже, з радістю згодився на гру з харків’янами, адже у наметовому містечку на Журавлівці таких розваг не вистачає.

Ірік, вболівальник з Нідерландів

Дуже гарне місто. Милі, доброзичливі люди, дружнє до нас ставлення. Погода класна, а в Голандії дощі, тож з цією командою раді зіграти. Це класна можливість.

Леонтій Гонтарь, заступник директора “ХАЗ”

Эта идея именно наших заводчан-футболистов, которые благодаря СМИ увидели времяприпровождение голландских болельщиков. Мы приняли решение почему бы с ними не сыграть. А то они вроде всем занимаются, кроме спортивных мероприятий.

ХАЗівці ще у неділю запрошували помаранчевих вболівальників зіграти товариську гру, утім після прикрої поразки голандської збірної, фани наче втратили всі сили.

Леонтій Гонтарь, заступник директора “ХАЗ”

В воскресенье они объяснили так, очень переживали от поражения голландцев. Задержались за обсуждением матча и не смогли проснуться на следующий день.

Голандці перед грою оковиту та пиво не вживали, хоча після – були не проти. Але ХАЗывці крім мінералки нічого не пропонували. Час матчу команди самі собі подовжили. Навіть загралися так, що суддя ледь зупинив матч.

 

Вікторія Котова