Тиждень без газу через встановлені на даху супутникові антени

Майже тиждень мешканці п’ятиповерхівки на площі Героїв небесної сотні сидять без газу. Чому газопостачання будинку вимкнули, і яким чином вирішують цю проблему відповідні міські служби.

 

антенны

Сергій Костянтинович – власник однієї з квартир у п`ятиповерхівці на площі Небесної сотні, 33 в Основ’янському районі Харкова. Чоловік скаржиться: вже близько тижня мешканці будинку сидять без газу. Наразі, у будівлі налічується майже чотири десятка квартир, де проживають переважно літні люди. І тепер, вони при наявності кухонних газових плит вимушені шукати альтирнативні способи для приготування їжі.

Сергій Гонтар, мешканець

Ситуация с газом произошла шестого июня. Пришли люди, не скажу что газовщики или кто, перекрыли газ, сославшись, что будет профилактика, смотреть какие-то газовые каналы.

Вранці, під час проведення профілактики газопостачання вимкнули. Утім, ввечорі так і не увімкнули, розповів Сергій. Як з’ясували жильці будинку, причин було дві. Перша – під час перевірки газовики не змогли оглянути усі оселі, дехто не відчинив двері. І друга – найголовніша, предписання працівників пічного господарства до газової служби. У документі йдеться про те, що на даху будівлі на димохід встановлено супутникові антени, і таке обладнання створює небезпечну ситуацію. Утім, вирішити проблеми, на думку мешканців будинку, можно було не позбавляючи комфорту законослухняних громадян.

Тетяна Богатиренко, мешканець

Как известно, этот вопрос мог быть решен в другом порядке. Если выявлены квартиры, которые не открывали дверь, то вывесить объявление, что им локально отключат газ, и так можно сделать. Второе, если никто не признается чьи спутниковые антенны, собственники не объявляются, то, юридически, город имеет право снять, так как было нарушения они прикреплены к дымоходам. Но не отключать весь дом.

Як повідомили у Жилкосервісі Основ’янського району міста, мешканців будівлі за адресою площа Героїв небесної сотні, 33, комунальники заздалегідь попереджали про виявлені порушення. Людей просили зняти встановлені на димохід супутникові антени, відповідні оголошення розклеювали ще місяць тому.

Валентина Приходько, начальник Жилкомсервісу № 58 Основ’янського району міста

Неделю назад на основании акта печников была прекращена подача газа, в связи с тем, что на головках, на крыше, были установлены спутниковые антенны. Они создают зону ветрового подпора и может произойти несчастный случай, газ отключили.

Найактивніші жильці будинку зібрали підписи власників осель і направили письмове звернення до очільника міста. Зрештою, констатують люди, ситуація все ж таки зрушила з місця. За допомогою представників жилкомсервісу, було знято супутникові антени, що створювали небезпеку.

Валентина Приходько, начальник Жилкомсервісу № 58 Основ’янського району міста

На сегодняшний день сняты тарелки, в количестве десять штук, составлен акт, что разрешена подача газа, и отвезен в газовую службу.

Порушення усунуті, відповідні акти комунальники вже направили до газової служби міста. Тож, найближчим часом газопостачання у п’ятиповерхівці на площі Героїв небесної сотні, 33 три буде відновлено – пообіцяли у дільничному жилкомсервісі.

Мілен Мода