Тисячі квадратних метрів у форматі open space – у регіональному ЦНАПі почали обслуговування клієнтів

У Харкові відкрили новий сучасний регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг. Тепер під одним дахом можно буде отримати відразу декілька послуг. За добу центр здатен обслуговувати близько 2-х тис. людей, ЦНАП буде доступний не лише харків’янам, але й українцям з будь-якого регіону країни.

центр2
Найбільший та найпотужніший в Україні. Новий регіональний центр адміністративних та соціальних послуг відкрили у Харкові. Дмитро Фоменко серед перших клієнтів, прийшов зробити дублікат закордонного паспорту. На процедуру пішло 5 секунд.

Дмитро Фоменко, харків’янин

Здесь в одном месте можно сделать практически все. Все построено так, что человек может интуитивно сориентироваться, что где ему нужно, там на входе есть вывески, на подходе к каждому сектору есть понимание, чем этот сектор занимается

Нова будівля зведена у форматі open space. Це тисячі квадратних метрів без перегородок, що робить послуги прозорими та відкритими.

Петро Порошенко, президент України

Як те БТІ відрізняється від цього сучасного європейського центру, де без хабаря не можно було отримати нічого. Відрізняються від того, що тут Вас вітають такі симпатичні дівчата. Не треба більше ходити по жодному колу, бо саме тут, в цьому місці буде надаватиметься більше 400 видів послуг без черги, з повагою. З будь-якого куточку України, Якщо ти приїдеш ти зможешь, зареєструватись, зробити всі необхідні процедури

В новітньому центрі надають адміністративні,соціальні послуги та послуги пенсійного забезпечення.

Вікторія Китайгородська, директор міського департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку 

Придя судя заявитель может получить комплекс услуг,например, при рождении ребенка мама может здесь получить свидетельство о регистрации,также может зарегистрировать место рождения ребенка и получить материальные выплаты, то есть мы пытались максимально в одном месте сосредоточить наибольшее количество услуг для удобности граждан.

В новому центрі 320 робочих місць, є франт та бек-офіс. За день тут можуть обслужити 2 тис. людей.

Наши администраторы освобождают субектов предоставления услуг от приема документов, у них появляется больше времени для рассмотрения документов и конично они быстрее реаигурют и быстрее выдают готовые результаты

Побудувати сучасний регіональний центр адміністративних та соціальнитх послуг допомогли американці. Вони виділили 335 тис.дол., а також передали комп’ютери та провели тренінги для персоналу.

Марі Йованович, посол США в Україні

Цей центр – приклад успіху, якого можна досягти коли органи влади на національному, обласному та місцевому рівнях співпрацюють заради єдиної мети – поліпшення якості послуг і викорінення корупції. Відкриття центру це символ того що Україна дотримується міжнародних стандартів і західних цінностей, підтверджуючи свою відданість європейському майбутньому.

Новий регіональний центр адміністративних та соціальних послуг знаходиться на пр. Тракторобудівників, 144.

Ірина Клименко