Тестування – іноземні мови

Спокійно та без курйозів. Зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови. За данними регіонального центру оцінювання якості знань, сьогодні на пункти тестування прийшли вісімдесят шість відсотків зареєстрованих абітурієнтів.

 

Іспити для майбутніх перекладачів. Зовнішнє незалежне оцінювання шостого червня продовжилось тестуванням з іноземних мов. Вже за дві години до початку тестів біля пункту почали збиратися абітурієнти. Ельмар каже, ніколи не засиджувався із підручниками допізна. От і перед тестуванням до трьох ночі гуляв із друзями.

Ельмар Агабалаєв, випускник

Звонит мне этот в 7 часов..говорит, пошли на тесты. Мы покушали, умылись, зубы почистили и пошли.

 

Що завдання відповідатимуть шкільній програмі, впевнена Катерина Кочетова. Дівчина згадує, як здавала тестування з української.

Катерина Кочетова, випускниця

 

И даже на украинском языке, когда смотрели результаты этих тестов, то были соотвествия, то есть на каждый вопрос указывали из какой книги каким учебником, что все тоже по программе.

Перед пунктом тестування вишикувалася черга. Абітурієнтів пускають до приміщення по п’ять чоловік та перевіряють документи.

Паспорта раскрыли там, где фоторгафия, приложите сертификат.

Рівно об одинацятій двері пункту тестування закривають. Тих, хто запізнився, вже не пускають. Через дві години екзамен закінчився. Ельмар Агабалаєв впевнений, що всі задання виконав правильно. Найважче – це твір, каже хлопець. А от Катерина чекала на легші завдання. Однак дівчина впевнена, більшість з них виконала вірно. Каже, обстановка в аудиторії була не напруженою.

Катерина Кочетова, випускниця

 

Все было спокойно, никто никому не мешал. Атмосфера была достаточно спокойная, чтобы работать.

Сорок шість завдань та дві години на їх виконання. Більшість абітурієнтів запевняють, що цього часу їм було достатньо. За порядком слідкували наглядачі. Ніяких порушень цього разу не помітили.

Євгеній Алісов, відповідальний за пункт тестування

Неявка в цьому році, вона близько така ж, яка і в минулому році. Десь біля 7-8 відсотків в минулому році не приходили тестування, не приходили на тестування.

Коли абітурієнти отримають оцінки за іспити з іноземної мови, ще невідомо. Однак вже п’ятого липня на персональних сторінках абітурієнтів на сайті українського центру оцінювання якості знань з’являться результати всіх тестів.

 

Юлія Ляхова