Тепліша та зручніша – з Харкова до зони АТО відправляють зимову форму для українських військових (відео)

Щоб захисники не мерзли. З Харкова до зони АТО повним ходом йде відправка зимової форми нового зразку. Обновники вітчизнягного виробництва. Самі військові говорять, що нова форма зручніша, тепліша та комфортніша за ту, у якій доводилось в люті морози, в дощ та пронизливий зимовий вітер воювати у степах Донбасу. Про переваги нового обмундирування розкаже Ірина Клименко.

майно для війська

8 тис. комплектів військового зимового одягу відправились з військової частини Харкова до зони АТО. Ось ці штани – вітро- і вологозахисні. За словами військових, вони витримують 20-градусні морози, адже зроблені з використанням якісного утеплювача.

Богдан Чупилко, начальник відділу забезпечення речовим майном 

Були нарікання про незручність в носінні попередніх років через їх товщину, довгий час просихання, тут задіяні 100% поліестеру, він тонкий, але теплий і зручніший в носінні, вверх представлений бойовим змішаним складом з бавовни та поліестеру і може носиться у разі потреби -комбіновано або поодинці.

До штанів у комплекті іде нова польова зимова куртка. Вона складається з 2-х частин: демісезонної вітро- і вологозахисної куртки та куртки-утеплювача .

Богдан Чупилко, начальник відділу забезпечення речовим майном 

В зразах 2014 року був лише бавовняний верх, наразі ми маємо комбінований з поліестером, суміш тканини, яка здатна пропускати повітря і виводити вологу. Куртка вологозахисна має куртку утеплювач, яка також відрізняється від зразка 2014-го року, має флісову підкладку, а не синтепон,бо було багато наркіань, що вона не витримує морози.

Юрій Середа, начальник Об’єднаного центру Забезпечення Тилу ЗСУ

Якщо порівнювати майже радянський зразок “Дубок” і сьогодняшній -це не один крок вперед, а 2,3,4 – це зручно і, дійсно, можно нормально себе почувати в цій військовій формі.

Отримають бійці АТО і нову зимову білизну – це кальсони та сорочка.

Костянтин Свиридов, в.о. начальника речової служби 25-ї повітряно-десантної бригади

Раньше у нас было совсем другое белье -обычное, это уже новый образец, мы привезли ребятам на передовую,было видно по их улыбке,что им нравится,что оно теплое, я сам ношу, могу сказать оно качественное, хорошее.

У комплекті одягу є також і теплі шапки. А ось комфортність зимових берців, які відтепер укомплектовані додатковими стельками та засобами для догляду, до вподоби навіть військовослужбовцям- жінкам.

Юлія Сечавська, офіцер-психолог військової частини А1361

Вони зручні, теплі, не пропускають вологу, дуже м’які.Їх дуже зручно чистити – вологою ганчіркою протерти

Перші партії нового зимового одягу направляються до 92-ї механізованої бригади, 25-ї повітрянодесатної бригади та 81-ї аеромобільної.

Володимир Волговоз, представник аеромобільної бригади

Ткань поменяли, немного усовершенствовали, в 2014-v году была ткань та,что плавится, сейчас материал с другой ткани, так же вот есть липучки, более комфортно в повседневной эксплуатации.

Харківські тиловики забезпечують військові частини у 8-ми областях України. Приблизно половина від усього речового майна Збройних Сил України обліковують фахівці Об’єднаного центру забезпечення. За день тут відправляють до півсотні машин. Планують забезпечити зимовим одягом усіх військових у зоні АТО до кінця вересня. Також до частин віправлять паливно-мастильні матеріали та бойове спорядження.

Ірина Клименко