Тенді виповнилось – 13

У свій День народження Харківська слониха Тенді змінила друзів на коханого. Їй виповнилося тринадцять. За законами слонів, Тенді вже доросла і може народжувати потомство. На майбутнє слоненятко вже чекає один із Европейських зоопарків. Привітати Тенді із Днем народження прийшли її друзі.

 

Харківській слонисі Тенді виповнилося – тринадцять. Якщо перевести на людський вік вона повноцінна двадцятирічна дама, кажуть працівники зоопарку. Цього року Тенді вже не дарували традиційний подарунок – корзину із фруктами. Три метрова дівчина була повністю захоплена своїм молодим чоловіком. Вже місяць, як Тенді і Аун зіграли весілля. Дівчинка зміцніла і може приймати упевнені залицяння чоловіка. Діти приготували на день народження слонихи свої подарунки і привітання.

Дмитро Оніщенко, відвідувач зоопарку

Чтобы она еще столько прожила и потомство прожило много.

А Влада Локтионова із подружками поставили для іменинниці національний танець Батьківщини Тенді.

Влада Локтионова, танцівниця

Это танец о любви, как вам сказать. Мы здесь ….как женщина на свадьбу пришла. Мы ищем дел, не знаем где он находится, но мы его хотим найти.

Привітати слониху Тенді із Днем народження прийшли також її друзі тварини. Мовчазні лами поїдали святкову капусту. А барани і качка голосніше за всіх кричали поздоровлення. Качка привітала Тенді стоячи.

Олена Роденко, юннат

Все в мире животных и друзья и враги, но по сказкам всегда все дружат. В жизни не очень, то есть слоны с уточками не общаются.

Харківський зоопарк єдиний в Україні, де живе разом пара слонів. Він бере участь у Європейській програмі розведення зникаючих тварин. Якщо у Тєнді та Ауна народиться хлопчик, він поїде до Європейського зоопарку. Два самці не можуть жити разом, це небезпечно, каже завідувач відділу слонів та бегемотів Олег Грищенко. Однак, якщо з’явиться дівчинка, вона залишиться у Харкові зі своїми батьками. Чи порадує Тєнді і Аун харків’ян своїм нащадком, співробітники зоопарку дізнаються вже незабаром.

Олег Грищенко, завідувач відділу слонів та бегемотів Харківського зоопарку

Они уже в таком возрасте, что плотно над этим работают, и мы будем надеятся, что мы тесты проведем первые этой зимой и будем надеятся, что Тэнди окажется беременной.

Народжувати слоненятко Тенді буде вже в іншому приміщенні. Тут слонам не вистачає місця. Наразі співробітники зоопарку шукають власні та спонсорські гроші, щоб збудувати новий дім для слонів.

Юлія Ляхова