Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф "Кримські татари: "Крим – наш!"
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Д/ф "Христина. Кримське соло" 
14:40 М/ф «Друзі Янголів»
15:10 Д/Ф «Вердикт історії»
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Д/Ф «1000 днів для планети»
17:55 Д/ф «Крим. Спротив»
18:20 Форум
18:40 Спорттиждень
19:00 Новини
19:50 ЛайфХак
20:00 Мистецтво муз
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:15 М/ф «Листи від Фелікса»
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф "Кримські татари: "Крим – наш!"
10:00 Технічна перерва
12:30 Мистецтво муз
13:00 Золотий фонд
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Д/ф "Христина. Кримське соло" 
14:40 М/ф «Друзі Янголів»
15:10 Д/Ф «Вердикт історії»
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Д/Ф «1000 днів для планети»
17:55 Д/ф «Крим. Спротив»
18:20 Форум
18:40 Спорттиждень
19:00 Новини
19:50 ЛайфХак
20:00 Мистецтво муз
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Мусоліні
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 До справи
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Харків спортивний
18:20 Парк культури
18:30 Покоління успіху
18:45 Об“єктивна реальність
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 ЛайфХак
20:00 Спорттиждень
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Спілкуємось англійською
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Мусоліні
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 До справи
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Харків спортивний
18:20 Парк культури
18:30 Покоління успіху
18:45 Об“єктивна реальність
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 ЛайфХак
20:00 Спорттиждень
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Гітлер
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Наші гроші
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Мистецтво муз
18:35 Спілкуємось англійською
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа
20:00 Харків спортивний
20:15 Об“єктивна реальність
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Харків спортивний
12:50 Об“єктивна реальність
13:05 Золотий фонд
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Гітлер
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Наші гроші
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Мистецтво муз
18:35 Спілкуємось англійською
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа
20:00 Харків спортивний
20:15 Об“єктивна реальність
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Черчиль
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Складна розмова
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Стадіон
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа
20:00 Культурна столиця
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:15 М/ф «Листи від Фелікса»
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Культурна столиця
13:00 Золотий фонд
13:15 Покоління успіху
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Черчиль
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Складна розмова
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Стадіон
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа
20:00 Культурна столиця
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Рузвельт
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Схеми
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:10 Форум
18:35 Д/ф «Супервідчуття»
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа
20:00 Доброго вам здоров‘я
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Доброго вам здоров‘я
13:00 Про закон
13:15 Парк культури
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Д/Ф «Вердикт історії» Рузвельт
16:10 Радіо День «Життя +»
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Схеми
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:10 Форум
18:35 Д/ф «Супервідчуття»
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Д/ф «Жива природа
20:00 Доброго вам здоров‘я
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:05 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
13:30 Стадіон
13:45 Т/с «Білявка»
16:00 Д/ф «Незвичайна наука»
16:30 Х/Ф «Секрет у озері Ерроу»»
18:00 Парк культури
18:20 Спілкуємось англійською
18:45 Покоління успіху
19:00 Новини
19:25 Д/ф «Супервідчуття»
19:50 Д/ф Жива Природа
20:00 Розсекречена історія
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:05 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
12:30 Розсекречена історія
13:30 Стадіон
13:45 Т/с «Білявка»
16:00 Д/ф «Незвичайна наука»
16:30 Х/Ф «Секрет у озері Ерроу»»
18:00 Парк культури
18:20 Спілкуємось англійською
18:45 Покоління успіху
19:00 Новини
19:25 Д/ф «Супервідчуття»
19:50 Д/ф Жива Природа
20:00 Розсекречена історія
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
8:00 Хочу бути
08:15 Казки Лірника Сашка
08:25 Як це
09:00 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
13:30 Про закон
13:45 Д/ф «Незвичайна наука»
14:15 Х/ф «Захист Лужина»
16:00 Фольк-діти
17:00 Світло
18:00 Справжні
18:30 Культурна столиця
19:00 Роздягалка
19:30 Д/ф «Супервідчуття»
20:00 Розсекречена історія
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
8:00 Хочу бути
08:15 Казки Лірника Сашка
08:25 Як це
09:00 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
12:30 Розсекречена історія
13:30 Про закон
13:45 Д/ф «Незвичайна наука»
14:15 Х/ф «Захист Лужина»
16:00 Фольк-діти
17:00 Світло
18:00 Справжні
18:30 Культурна столиця
19:00 Роздягалка
19:30 Д/ф «Супервідчуття»
20:00 Розсекречена історія
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф «Незвичайна наука»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Д/ф «Незвичайна наука»
14:05 Фольк мʼюзік
15:05 Надвечірʼя. Долі
16:00 Тема дня
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Д/Ф «1000 днів для планети»
17:55 М/ф «Друзі Янголів»
18:10 Форум
18:35 Спорттиждень
19:00 Новини
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 ЛайфХак
20:00 Сlassik-концерт
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 ПРОФІЛАКТИКА ( з 9.00 до 16.00)
16:00 Тема дня
16:30 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Д/Ф «1000 днів для планети»
17:55 М/ф «Друзі Янголів»
18:10 Форум
18:35 Спорттиждень
19:00 Новини
19:15 Погода
19:20 Тема дня
19:50 ЛайфХак
20:00 Сlassik-концерт
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф « Герої не вмирають»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Д/ф «Небо падає»
15:05 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:45 М/ф «Друзі Янголів»
17:00 Новини
17:10 До справи
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Харків спортивний
18:20 Територія погляду
18:45 Разом
19:00 Новини
19:20 Тема дня
20:10 Д/ф « Герої не вмирають»
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Д/ф « Герої не вмирають»
10:00 Технічна перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Сlassik-концерт
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Д/ф «Небо падає»
15:05 Надвечірʼя. Долі
16:00 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:45 М/ф «Друзі Янголів»
17:00 Новини
17:10 До справи
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Харків спортивний
18:20 Територія погляду
18:45 Разом
19:00 Новини
19:20 Тема дня
20:10 Д/ф « Герої не вмирають»
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:30 Д/ф « Герої не вмирають»
15:20 Надвечірʼя. Долі
16:15 Радіо День «Життя +»
17:00 Новини
17:10 Наші гроші
17:40 Парк культури
17:50 Покоління успіху
18:00 Сlassik-концерт
18:30 Територія погляду
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Харків спортивний
20:15 Разом
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Харків спортивний
12:50 Разом
13:05 Золотий фонд
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:30 Д/ф « Герої не вмирають»
15:20 Надвечірʼя. Долі
16:15 Радіо День «Життя +»
17:00 Новини
17:10 Наші гроші
17:40 Парк культури
17:50 Покоління успіху
18:00 Сlassik-концерт
18:30 Територія погляду
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Харків спортивний
20:15 Разом
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:05 Радіо День «Життя +»
16:25 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Складна розмова
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Грані історії
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Культурна столиця
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Культурна столиця
13:00 Золотий фонд
13:15 Покоління успіху
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:10 Надвечірʼя. Долі
16:05 Радіо День «Життя +»
16:25 Суспільний університет
17:00 Новини
17:10 Складна розмова
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:05 Грані історії
18:20 Про закон
18:30 Доброго вам здоров‘я
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 Лайфхак українською
20:00 Культурна столиця
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:00 Надвечірʼя. Долі
15:55 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:45 М/ф «Друзі Янголів»
17:00 Новини
17:10 Схеми
17:25 М/ф «Друзі Янголів»
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:10 Форум
18:30 Д/ф «Супервідчуття»
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 ЛайфХак українською
20:00 Доброго вам здоров‘я
20:30 Новини
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Твій ранок
07:30 Новини
07:35 Твій ранок
08:00 Новини
08:05 Твій ранок
08:30 Новини
08:35 Твій ранок
09:00 Т/с «Білявка»
09:45 М/ф «Друзі Янголів»
10:00 Технічна перерва
12:30 Доброго вам здоров‘я
13:00 Про закон
13:15 Парк культури
13:30 Новини
13:40 Тема дня
14:10 Фольк мʼюзік
15:00 Надвечірʼя. Долі
15:55 Радіо День «Життя +»
16:20 Суспільний університет
16:45 М/ф «Друзі Янголів»
17:00 Новини
17:10 Схеми
17:25 М/ф «Друзі Янголів»
17:40 Д/ф «Незвичайна наука»
18:10 Форум
18:30 Д/ф «Супервідчуття»
19:00 Новини
19:20 Тема дня
19:50 ЛайфХак українською
20:00 Доброго вам здоров‘я
20:30 Новини
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:00 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
13:30 Грані історії
13:45 Т/с «Білявка»
16:00 Д/ф «Незвичайна наука»
16:30 Х/Ф «Ведмежа на імʼя Вінні»»
18:00 Парк культури
18:20 Спілкуємось англійською
18:45 Покоління успіху
19:00 Новини
19:25 Д/ф «Супервідчуття»
19:50 Лайфхак українською
20:00 Розсекречена історія
20:50 Інновації
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:40 Хочу бути
08:00 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
12:30 Розсекречена історія
13:20 Інновації
13:30 Грані історії
13:45 Т/с «Білявка»
16:00 Д/ф «Незвичайна наука»
16:30 Х/Ф «Ведмежа на імʼя Вінні»»
18:00 Парк культури
18:20 Спілкуємось англійською
18:45 Покоління успіху
19:00 Новини
19:25 Д/ф «Супервідчуття»
19:50 Лайфхак українською
20:00 Розсекречена історія
20:50 Інновації
Цифрове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:55 Хочу бути
08:15 Казки Лірника Сашка
08:25 Як це
08:45 Д/ф "Есе про Крим" 
09:00 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
13:30 Про закон
13:45 Д/ф «Незвичайна наука»
14:20 Т/с «Білявка»
15:50 Фольк-діти
16:35 Д/ф "Генічеськ"
17:05 Світло
18:00 Д/ф «Незвичайна наука»
18:30 Культурна столиця
19:00 Роздягалка
19:30 Д/ф «Супервідчуття»
20:00 Розсекречена історія
Аналогове телебачення
Час Назва програми
07:00 Хто в домі хазяїн
07:25 Школа Мері Поппінс
07:55 Хочу бути
08:15 Казки Лірника Сашка
08:25 Як це
08:45 Д/ф "Есе про Крим" 
09:00 Твій ранок
09:45 Мистецькі історії
10:00 Технічна перерва
12:30 Розсекречена історія
13:30 Про закон
13:45 Д/ф «Незвичайна наука»
14:20 Т/с «Білявка»
15:50 Фольк-діти
16:35 Д/ф "Генічеськ"
17:05 Світло
18:00 Д/ф «Незвичайна наука»
18:30 Культурна столиця
19:00 Роздягалка
19:30 Д/ф «Супервідчуття»
20:00 Розсекречена історія