Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Культурна столиця
10:30 Х/ф “Секрет озера Ерроу”
11:55 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 На часі
16:00 Сьогодення
16:10 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:40 Мультфільм
18:00 Спорттиждень
18:30 Бізнес клас
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:05 Проекти спільного виробництва
03:30 Проекти спільного виробництва
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Культурна столиця
10:30 Х/ф “Секрет озера Ерроу”
11:55 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online день
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 На часі
16:00 Сьогодення
16:10 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:40 Мультфільм
18:00 Спорттиждень
18:30 Бізнес клас
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Доброго Вам здоров‘я
09:30 Культурна столиця
10:00 Тема дня
10:20 Схід захід
10:35 Х/ф «П ятнадцятирічний капітан»
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 Всезнайко
12:45 Animals
13:00 Громадська експертиза
13:40 Не підлягає забуттю
14:05 Х/ф «Кам яна квітка»
15:30 Харків спортивний
15:45 Разом
16:00 Блага звістка з Ріком Реннером
16:30 Classic концерт
17:00 Стадіон
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:50 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Бізнес-клас
10:50 Спорттиждень
11:20 Х/ф “Ювілей”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 Мистецтво муз
16:00 Сьогодення
16:10 До джерел
16:15 Етікет
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза
17:45 Мультфільм
18:00 МС рекомендує
18:20 Харків спортивний
18:35 Молодіжний портал
19:00 Сьогодення
19:30 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Спілкуємось англійською
09:20 Проекти спільного виробництва
09:45 Мультфільм
10:00 Тема дня
10:20 Харків спортивний
10:30 Молодіжний портал
11:00 Х/ф “Ведмідь”
11:45 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/к “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
14:55 До джерел
15:00 Парк культури
15:15 Проекти спільного виробництва
15:30 Культурна столиця
16:00 Сьогодення
16:10 Рюкзачок
16:25 Мультфільм
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:35 Проекти спільного виробництва
17:55 Громадська екпертиза
18:30 Д/ф “Незвичайна наука”
19:00 Сьогодення
19:25 За кермом
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Спілкуємось англійською
09:20 Проекти спільного виробництва
09:45 Мультфільм
10:00 Тема дня
10:20 Харків спортивний
10:30 Молодіжний портал
11:00 Х/ф “Ведмідь”
11:45 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/к “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
14:55 До джерел
15:00 Парк культури
15:15 Проекти спільного виробництва
15:30 Культурна столиця
16:00 Сьогодення
16:10 Рюкзачок
16:25 Мультфільм
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:35 Проекти спільного виробництва
17:55 Громадська екпертиза
18:30 Д/ф “Незвичайна наука”
19:00 Сьогодення
19:25 За кермом
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
09:25 Рюкзачок
09:40 За кермом
10:00 Тема дня
10:25 Х /ф “Сара Бернар”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/к “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Мультфільм
15:30 Форум
15:50 Маленька перерва
16:00 Сьогодення
16:10 Стадіон
16:25 До джерел
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:40 Проекти спільного виробництва
18:15 Pro-закон
18:30 Доброго Вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
09:25 Рюкзачок
09:40 За кермом
10:00 Тема дня
10:25 Х /ф “Сара Бернар”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/к “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Мультфільм
15:30 Форум
15:50 Маленька перерва
16:00 Сьогодення
16:10 Стадіон
16:25 До джерел
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:40 Проекти спільного виробництва
18:15 Pro-закон
18:30 Доброго Вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Х/ф “Камʼяна квітка”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/к “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Проекти спільного виробництва
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Проекти спільного виробництва
16:30 ВсеЗнайКо
16:45 Animals
16:55 Т/с «Мафіоза”
17:45 Герої нашого часу
18:00 Мультфільм
18:15 Проекти спільного виробництва
18:45 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Х/ф “Камʼяна квітка”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/к “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Проекти спільного виробництва
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Проекти спільного виробництва
16:30 ВсеЗнайКо
16:45 Animals
16:55 Т/с «Мафіоза”
17:45 Герої нашого часу
18:00 Мультфільм
18:15 Проекти спільного виробництва
18:45 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Вечірня кава
09:20 По суті
09:40 Мультфільм
10:00 Тема дня
10:25 Д /ф “Незвичайна наука”
11:00 Проекти спільного виробництва
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 ВсеЗнайКо
12:45 Animals
13:00 Г ромадська експертиза
13:45 Герої нашого часу
14:00 Х/ф “5 днів у Римі”
15:35 Мультфільм
15:45 Харків спортивний
16:00 Блага звістка з Рікі Ренером
16:30 Classik-концерт
17:00 Стадіон
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:50 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Х/ф “Ревізор “
04:10 Проекти спільного виробництва
04:20 Проекти спільного виробництва:”Джазовий фестиваль 2017”
05:40 Х/ф “Макар Нечай”
07:00 Спілкуємось англійською
07:20 Мультфільм
07:35 Рюкзачок
07:50 За кермом
08:00 Культурна столиця
08:30 Сьогодення
09:00 Вечірня кава
09:20 По суті
09:40 Мультфільм
10:00 Тема дня
10:25 Д /ф “Незвичайна наука”
11:00 Проекти спільного виробництва
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 ВсеЗнайКо
12:45 Animals
13:00 Г ромадська експертиза
13:45 Герої нашого часу
14:00 Х/ф “5 днів у Римі”
15:35 Мультфільм
15:45 Харків спортивний
16:00 Блага звістка з Рікі Ренером
16:30 Classik-концерт
17:00 Стадіон
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:50 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Бізнес-клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:20 Мультфільм
10:30 Територія погляду
11:00 Всезнайко
11:15 Аnimals
11:30 Проекти спільного виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:10 Мультфільм
13:40 МС рекомендує
14:00 Футбол.Жінки.Чемпіонат України.Житлобуд-2(Харків)-Житлобуд-1(Харків)
15:30 Проекти спільного виробництва
16:20 Мультфільм
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:20 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництва
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Classik-концерт
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Оперна вистава “Князь Ігор”
04:55 Х/ф “Маскарад”
06:40 Проекти спільного виробництва
07:00 Проекти спільного виробництва: Концерт “Love is”
08:30 Сьогодення
09:00 Бізнес-клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:20 Мультфільм
10:30 Територія погляду
11:00 Всезнайко
11:15 Аnimals
11:30 Проекти спільного виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:10 Мультфільм
13:40 МС рекомендує
14:00 Футбол.Жінки.Чемпіонат України.Житлобуд-2(Харків)-Житлобуд-1(Харків)
15:30 Проекти спільного виробництва
16:20 Мультфільм
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:20 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництва
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Classik-концерт
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Культурна столиця
10:30 Х/ф “Кам’яна квітка”
11:55 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 На часі
16:00 Сьогодення
16:10 Бізнес клас
16:35 Т/с “Мафіоза”
17:35 Спорттиждень
18:00 Парк культури
18:45 Мультфільм
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:05 Проекти спільного виробництва
03:30 Проекти спільного виробництва
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Культурна столиця
10:30 Х/ф “Кам’яна квітка”
11:55 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 На часі
16:00 Сьогодення
16:10 Бізнес клас
16:35 Т/с “Мафіоза”
17:35 Спорттиждень
18:00 Парк культури
18:45 Мультфільм
19:00 Сьогодення
19:25 Мультфільм
19:35 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Бізнес-клас
10:50 Спорттиждень
11:20 Мультфільм
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 Classik- концерт
16:00 Сьогодення
16:10 До джерел
16:15 Етікет
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:45 Проекти спільного виробництва
18:00 МС рекомендує
18:20 Харків спортивний
18:35 Молодіжний портал
19:00 Сьогодення
19:30 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Бізнес-клас
10:50 Спорттиждень
11:20 Мультфільм
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 Classik- концерт
16:00 Сьогодення
16:10 До джерел
16:15 Етікет
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:45 Проекти спільного виробництва
18:00 МС рекомендує
18:20 Харків спортивний
18:35 Молодіжний портал
19:00 Сьогодення
19:30 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Спілкуємось англійською
09:20 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Харків спортивний
10:30 Молодіжний портал
11:00 Х/ф “Ведмідь”
11:45 Мультфільм
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
14:55 До джерел
15:00 Парк культури
15:15 Проекти спільного виробництва
15:30 Культурна столиця
16:00 Сьогодення
16:10 Рюкзачок
16:25 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:35 Інновації
17:55 Громадська екпертиза
18:30 Д/ф “Незвичайна наука”
19:00 Сьогодення
19:25 За кермом
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Спілкуємось англійською
09:20 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 Харків спортивний
10:30 Молодіжний портал
11:00 Х/ф “Ведмідь”
11:45 Мультфільм
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
14:55 До джерел
15:00 Парк культури
15:15 Проекти спільного виробництва
15:30 Культурна столиця
16:00 Сьогодення
16:10 Рюкзачок
16:25 Проекти спільного виробництва
16:45 Т/с “Мафіоза”
17:35 Інновації
17:55 Громадська екпертиза
18:30 Д/ф “Незвичайна наука”
19:00 Сьогодення
19:25 За кермом
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
09:25 Рюкзачок
09:40 За кермом
10:00 Тема дня
10:25 Фінал.Чемпіонат України з американського футболу. «Дивізіон Б»
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 Форум
15:50 Маленька перерва
16:00 Сьогодення
16:10 Стадіон
16:25 До джерел
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Інновації
17:00 Харківський вимір
18:05 Pro-закон
18:15 Харків національний
18:30 Доброго Вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:30 Грані історії
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Харків online
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
09:25 Рюкзачок
09:40 За кермом
10:00 Тема дня
10:25 Фінал.Чемпіонат України з американського футболу. «Дивізіон Б»
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Проекти спільного виробництва
15:30 Форум
15:50 Маленька перерва
16:00 Сьогодення
16:10 Стадіон
16:25 До джерел
16:30 Проекти спільного виробництва
16:45 Інновації
17:00 Харківський вимір
18:05 Pro-закон
18:15 Харків національний
18:30 Доброго Вам здоров‘я
19:00 Сьогодення
19:30 Грані історії
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Х/ф “Пэпо”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Разом
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Харків національний
16:30 ВсеЗнайКо
16:45 Animals
16:55 Т/с «Мафіоза”
17:45 Проекти спільного виробництва
18:15 З Україною в серці
18:45 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:25 Світ освіти
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Сьогодення
02:10 Т/с “Мафіоза”
03:00 Проекти спільного виробництва
03:30 Сьогодення
04:00 Проекти спільного виробництва
07:00 Повнота радощів життя
07:30 Харків online
08:00 Сьогодення
08:10 Харків online
09:00 Проекти спільного виробництва
10:00 Тема дня
10:20 PRO-закон
10:35 Х/ф “Пэпо”
12:00 Проекти спільного виробництва
12:10 Д/ф “1000 днів для планети”
13:00 Сьогодення
13:10 Харків online
15:00 Стадіон
15:15 Разом
15:25 До джерел
15:30 Доброго вам здоров‘я
16:00 Сьогодення
16:10 Харків національний
16:30 ВсеЗнайКо
16:45 Animals
16:55 Т/с «Мафіоза”
17:45 Проекти спільного виробництва
18:15 З Україною в серці
18:45 На новому витку
19:00 Сьогодення
19:25 Світ освіти
19:40 Тема дня
20:00 Час країни
20:30 Проекти спільного виробництва
20:50 Сьогодення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Вечірня кава
09:20 По суті
09:40 Мультфільм
10:00 Тема дня
10:25 Д /ф “Незвичайна наука”
11:00 Харківський вимір
12:00 Молодіжний портал
12:20 Мультфільм
12:30 ВсеЗнайКо
12:45 Animals
13:00 Г ромадська експертиза
13:45 Разом
14:00 Фінал.Чемпіонат України з американського футболу. «Дивізіон Б»
15:45 Харків спортивний
16:00 Блага звістка з Рікі Ренером
16:30 Мистецтво муз
17:00 Стадіон
17:15 МС рекомендує
17:35 Парк культури
17:50 Етікет
18:00 Аграрний сектор
18:15 Проекти спільного виробництва
18:30 З Україною в серці
19:00 Сьогодення
19:30 Територія погляду
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»
Аналогове телебачення
Цифрове телебачення
Час Назва програми
09:00 Бізнес-клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:20 Мультфільм
10:30 Територія погляду
11:00 Всезнайко
11:15 Аnimals
11:30 Проекти спільного виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:15 Мультфільм
13:35 МС рекомендує
14:00 Баскетбол. Суперліга.”Політехнік - Дніпро”
15:45 Проекти спільного виробництва
16:20 Мультфільм
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:25 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництва
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Мистецтво муз
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»
Аналогове телебачення
Час Назва програми
02:00 Оперна вистава “Травіата”
04:10 Марафон -орган
04:55 Х/ф” Школа лихослів’я”
08:30 Сьогодення
09:00 Бізнес-клас
09:30 Про закон
09:45 Проекти спільного виробництва
10:00 Молодіжний портал
10:20 Мультфільм
10:30 Територія погляду
11:00 Всезнайко
11:15 Аnimals
11:30 Проекти спільного виробництва
12:00 Форум
12:20 Маленька перерва
12:30 Спорттиждень
13:00 Парк культури
13:15 Мультфільм
13:35 МС рекомендує
14:00 Баскетбол. Суперліга.”Політехнік - Дніпро”
15:45 Проекти спільного виробництва
16:20 Мультфільм
16:40 Вечірня кава
17:00 Спілкуємось англійською
17:25 Аграрний сектор
17:40 По суті
18:00 Проекти спільного виробництва
18:30 Культурна столиця
19:00 На часі
19:30 Мистецтво муз
20:00 Проекти спільного виробництва
20:30 Мультфільм
20:45 Т/с «Мафіоза»