Танці в рецепті

Дієвим та одночасно приємним порятунком від весняної депресії можуть стати танці – говорять психологи. Причому , не обов”язково оволодівати хореографічними “па” на професійному рівні. Головне – позитивні емоції.

Добрий гумор та гарне самопочуття. Танцюристка Тісато Ісікава, розповідає – у балетну школу батьки віддали, аби зміцнити здоров*я. Тепер Тісато не уявляє свого життя без танцю.

Тісато Ісікава, танцюристка

Очень суровое тело было, и доктор сказал, что должна спортом заниматься, но рядом с домом не было спортзала, а только классический балет.

Впевненність, струнка постать та приємні емоції. Танці вчать вмінню відчувати своє тіло, граціозно рухатися та дають навички взаємин с протележною статтю.

Валерія Каліщук, танцюристка, фіналістка Чемпіонату Європи з бальних танців

Снимает стресс и как бы придаёт уверенности.  Мышцы приобретают и вестибулярный аппарат развивается сильно.

Танці – заняття не лише естетично привабливе і приємне. Танцювати – корисно для здоров”я , – стверджує Олексій Литвинов, декан факультету бальних танців харківської академії культури. За його словами, позитивний вплив танців на фізичний та емоційний стан доведений науково.

Олексій Литвинов, декан ф-ту бальних танців ХГАК

Людям, у которых проблемы – сердечно-сосудистые заболевания, с лёгкими, внутренними органами, нужно немедленно рвать в танцы. Это же огромная радость, вы чувствуете как ваше тело становится более вытянутым, вы более ярко выглядите.

Хочеш врятуватись від весняної депресії – оточи себе яскравими кольорами та слухай приємну музику .Так кажуть психологи. А ще радять танцювати . Професійні хореографічні вміння – не принципові. Головне – отримувати від танцю насолоду.

Інесса Клочко, псіхолог

Они дают позитив, дают заряд бодрости, дают возможность раскрыться, дают развитие телу, раскрепощённость.

Психологи запевняють – люди отримують задоволення від танців, не зважаючи на вік, стать чи національність.

Анастасія Полякова.