Сильні не тільки духом, а й тілом. Розпочалася студентьска спартакіада до Дня захисника вітчизни

Продемонструвати свої вміння в гімнастиці та у важкій атлетиці відсьогодні можуть студенти усіх харківських вишів. Загалом на змагання приїхали близько двохсот учасників.

Гімнастика, гирьовий спорт, перетягування канату. Саме за цими напрямками проводять змагання на базі навчально-спортивного комплексу університету цивільного захисту. Олександр Філоненко гирьовим спортом займається вже вісім років. Розповідає, минулого року у Греції він виборов перемогу чемпіона світу. Проте, на цих змаганнях Олександр лише допомагає у судійстві.

Олександр Філоненко, вболівальник, помічник судді

Главные ошибки – в технике. – Какие? – Это все нужно нарабытывать годами. С каждым годом понимаешь, что ты узнаешь что-то новое.

А ось Єгор – у цих змаганнях бере участь другий рік поспіль. Кожен сам собі ворог, переконаний хлопець.

Єгор Большаков, учасник змагань (ХІСІ)

Каждый день приходя в зал не бывает такого, что ты себя чувствуешь идеально, ты готов сделать, что хочешь. По-этому настраиваться, перебороть свою лень, желание пойти где-нибудь погулять, может друзьями пообщаться – это самое такое важное. Борьба с собой, своими желаниями, направлять себя в правильное русло – тяжело, очень тяжело.

Повболівати за рідний університет приїхали і ветерани-рятувальники. Віталій Яковлев у закладі працював більше тридцяти років. Наразі він не пропускає жодного змагання на території “другої домівки”.

Віталій Яковлев, ветеран МНС

Я всегда на все соревнования, которые проводятся здесь на территории училища, я с удовольствием прихожу поболеть за своих коллег, выпускников. И с удовольствием смотрю соревнования по подтягиванию, по подъем-перевороту. С удовольствием посмотрели, как наша команда перетягивание каната выиграла. Просто так – потянули и бегом утянули их.

Змагання триватимуть три дні. Остаточні результати перемоги та нагородження відбудеться вже у середу.

Олена Рижова