Свято наближається – у парку Горького, вперше за 13 років, встановлюють ялинку

Замість водограю – новорічна красуня. В парку Горького, вперше за останні 13  років, встановили головну прикрасу новорічних свят – ялинку. Інженери її вже змонтували та, навіть, прикрасили.

Везли штучну красуню із Симферополя, де її виготовляли, а от світлодіодні прикраси та багатометрові гірлянди замовляли у Франції. На урочисте відкриття ялинки керівництво парку відвідувачів запрошує 29-го  грудня. Саме відтоді й до кінця зимових канікул біля зеленої красуні щоденно проходитимуть новорічні шоу-програми для гостей розважального комплексу.

До зимового періоду у парку готуються щорічно, кажуть його співробітники.  Перевіряють конструкції, усі аттракціони, зливають конденсат та міняють мастило. А от головну прикрасу  новорічних свят –  ялинку відвідувачі тут не бачили вже давно.
Вікторія Котова кореспондент

Вперше за багато років на центральній площі, у парку Горького,  встановили ялинку і запланували новорічні свята. Висота штучної красуні 10 м . Їнженери, наразі , вже змонтували металеві конструкції і прикрашають її багатометровими гірляндами.

Євгенія дизайнер-декоратор світлових ефектів на ялинці, запевняє – харків’яни такого ще не бачили. Адже ілюмінація тільки-но стала модною у Європі.

Євгенія Чемеріченко, дизайнер-декоратор

У нас будут страбоскопы, которые будут создавать эффект вспыхивания миллионов звезд на поверхности елки, а также будет очень современный модный елемент, который стал очень популярен в Эвропе и у нас в Украине – своеобразные падающие снежинки, елемент падающего льда.

Багатометрові світлодіодні гірлянди – це ввечері. Для святкового ж настрою вдень ялинку прикрасили 600-стами  пластиковими іграшками, що не б’ються, на випадок непередбачених випадків, говорить декоратор. Відповідає усім стандартам якості власне і сама зелена красуня, запевняє головний інженер парку Горького Олег Гриненко.

Олег Гриненко, гол. інженер парку ім.Горького

Елочка савершенно безопасна, потому что сделана из негорючих материалов, потому что не может не упасть, не разбиться, никаких запахов от нее нет, не смотря на то, что она искусственная. Она на европейском уровне.

Монтують ялинку інженери, що спеціалізуються саме на встановленні подібних конструкцій. А от з великою кількістю новітніх ліхтариків та гірлянд дехто з робочих ще не стикався, лишень бачили як це робиться.

Алла з донькою у парку гуляє майже щодня. Ялинка їй вже подобається, навіть частково прикрашена.

Алла Бурко, відвідувачка парку

Елка очень красивая. Замечательная, пушистая. Высокая. Детям, я думаю, понравится возле нее играть и водить хоровод даже.

Втім, втсановленням ялинки святкові заходи у парку не обмежаться. Тут зведуть будинок Діда Мороза и сцену для шоу-програм.

Олег Гриненко, гол. інженер парку ім.Горького

Мы ожидаем всех харьковчан города. Аттракционы будут работать всю ночь до последнего посетителя. Будет новогодняя программа, будет фейерверк в парке в 12  часов. Вобщем,  приходите.

Святкові заходи у розважальному комплексі триватимуть щодня, аж до завершення зимових канікул. Сумно не буде, обіцяють працівникі парку.

Вікторія Котова