Святковий майдан розбирають

Святковий майдан розбирають. Проте харків’яне відзначати Старий Новий рік ще прийдут на майдан.

 

Олексій Кулаков, ОТБ Новини

Спливають останні новорічні свята. І площа Свободи поступово втрачає святкове вбрання. Першим полетів на склад велетенський дракон. А вже 15-го січня з площі почнуть прибирати головну новорічну прикрасу- ялинку.

Разом із ялинкою втрачається і Новорічний настрій, кажуть харків’яни. В неділю зелену красуню вже почнуть розбирати. Тому, якщо бажаєте святкувати Старий Новий рік з компанією друзів на площі – не відкладайте на завтра, бо це остання можливість погуляти з ялинкою.

Лілія, харків’янка

Атмосфера будет не такая, когда её уберут. Ёлка- символ Нового года. Не так уже будет весело.

Як жартують харків’яни, Старий новий рік хоча й вигадане свято, подарунків вимагає справжніх. А для тих, хто 31 грудня зустрів за столом та перед телевізором, це ще одна спроба відгуляти красиво на свіжому повітрі. До того ж зима нарешті із другої спроби підкинула снігу. Поки ялинку не прибрали, харків’яни згадують новорічну ніч і висловлюють побажання на наступний рік. Особливо побільше розваг для дорослих.

Каріна, харків’янка

Разновидностей аттракционов, потому что сюда приходят с детьми, а взрослым их не очень много. Для взрослых мало развлечений.

Олексій Кулаков