Сварка закінчилась трагедією. У Фрунзенському районі минулого четверга лунали постріли (відео)

Один чоловік загинув, другий постраждалий у тяжкому стані знаходиться у лікарні. Підозрюваного у вбивстві правоохоронці затримали протягом доби.

Харків’янин розстріляв двох знайомих. Тридцятого листопада на цьому місті  знайшли труп чоловіка з простреленою головою. Ще одного потерпілого з кулевими пораненнями в тяжкому стані доправили до лікарні. Наступного дня правоохоронці затримали тридцятирічного харківянина, якого підозрюють у вбивсті. Чоловік вже мав проблеми із законом через крадіжки та зберігання зброї. У скоєному затриманий зізнався. Розповів – ще з весни тривав конфлікт з одним з потерпілих.

Сергій Кліменко, начальник відділу карного розшуку Фрунзенського району

Он пояснил, что совершил преступление в связи с тем, что у него с одним из потерпевших был конфликт. Якобы он оказал ему услугу и сам от этого пострадал.

У затриманого правоохоронці вилучили знаряддя вбивства – саморобний револьвер. Знайшли також чоловіка, що зробив зброю.

Сергій Мамонов, старший слідчий

Также был установлен соучасник, который изготовил и сбыл оружие подозреваемому. Он задержан в порядке статьи 115 уголовного кодекса.

Наразі підозрюваний знаходиться в ізоляторі тимчасовго утримання. Проти нього порушено карну справу за статтею вбивство. Якщо суд доведе провину чоловіка, він проведе за гратами від восьми до пятнадцяти років. Ця стаття також передбачає пожиттєве увязнення.

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/6FwvZkDZ884