Сумнівна слава знайде їх раптово!Податкова готує нові білборди з неплатниками податків

Сумнівна слава знайде їх раптово! Скоро у Харкові з’являться білборди присвячені підприємствам, що злісно не платять податки на прибуток. Подібний спосіб боротьби вигадали ще у минулому році. І навіть спробували на практиці. У дві тисячі одинадцятому білборди з’являлися чотири рази – наприкінці кожного кварталу. Віце-губернатор Юрій Сапронов розповів, що за інформацією податкової інспекції на них розміщували дані про злісних неплатників податку на прибуток. Таку антирекламу може отримати будь-яке з підприємств регіону. Проте, аби не порушувати чиїхось законних прав, інформація на бігбордах буде виключно від податкової.

Юрій Сапронов, заступник голови ХОДА

Такое-то предприятие имеет такую-то численность, такую-то задолженность по зароботной плате. Далее есть то с чем можна сравнить. Есть минимальная зароботная плата в регионе и есть средняя зароботная плата в отрасли.

Минулого року такі бігборди себе цілком виправдали, каже Юрій Сапронов. Понад 70% підприємств, після такої антиреклами, в наступному кварталі значно покращували свої показники з виплати податку на прибуток. Проте є випадки, коли нічого не змінилося – пропіарені боржники вже були банкрутами.

 

Павло Посохов