Суддя відхилив кілька клопотань адвокатів Геннадія Кернеса

Сьогодні, 2-го листопада, об 11:00 у Полтаві розпочалось чергове слухання справи Геннадія Кернеса та 2-х його охоронців, – пише інтернет-видання “Полтавщина”. Будівлю суду охороняють близько півсотні правоохоронців.

фото- “Полтавщина”

Суддя Андрій Антонов, зокрема,  відхилив клопотання з боку адвокатів Геннадія Кернеса, що стосувалось отримання запису з відеокамер зовнішнього спостереження головного слідчого управіння ГПУ, що мали б, на думку адвокатів, спростувати той факт, що в управлінні був на допиті один зі свідків.

Також Антонов відхилив клопотання захисників Кернеса, в якому йшлось про те, що з 19-ти прокурорів, які представляють звинувачення, у суді бувають тільки троє. На думку адвокатів, це свідчення того, що прокурори ігнорують свої службові обов’язки.

Cвоєю чергою, сторона прокуратури вважає, що подібними клопотаннями адвокати підсудних затягують процес та зловживають своїми правами.

Після перерви у суді почався допит одного з потерпілих у справі – Андрія Кутяніна.

Нагадаємо, мера Харкова Геннадія Кернеса та 2-х його охоронців звинувачують у викраденні та погрозах вбивством на адресу 2-х активістів харківського євромайдану.