Суд відпустив вчительку з Люботина, яка намагалась продати дитину

Суд відпустив вчительку, яка намагалась продати дитину. Так, Харківський районний суд змінив запобіжний захід для вчительки, яку обвинувачують у продажу дитини, – повідомила речник обласної прокуратури Віта Дубовик.

суд молоток

До цього вчителька за рішенням цього ж суду перебувала під вартою з можливістю внесення застави. Напередодні суд вирішив тримати жінку під домашнім арештом із застосуванням електронного браслету.

Нагадаємо, жінка працювала в спеціалізованій школі-інтернаті для обдарованих дітей у Люботині Харківської області. Одного разу вона залишила дівчинку після уроків на додаткове заняття, а потім попросила її сходити в магазин за печивом. Коли дитина повернулась, вона побачила біля школи 2 машини. З однієї з них виглянула вчителька і сказала, що в сусідньому авто – сестра дівчинки і вона нібито хоче з нею поговорити. Дитина підійшла до автомобіля, де на неї очікували “покупці”. Жінку затримали “на гарячому” в листопаді минулого року під час отримання 10-ти тис.дол. за школярку. Слід зазначити, що вчителька шукала покупців для дитини кілька місяців. Саме тоді вона і потрапила в поле зору правоохоронців.

Кристина Загребельна