Суд над Тимошенко – день другий

Сьогодні другий день суду над Юлією Тимошенко у справі про зловживання, пов’язані з компанією “Єдині енергетичні системи України”. Суддя Костянтин Садовський відхилив усі клопотання захисту, зокрема, заборонив фільмувати судове засідання. Захисники Юлії Тимошенко заявили, що розпочалася друга хвиля переслідування опозиційних лідерів після завершення засідання. Київський районний суд Харкова призначив розгляд справи проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко щодо діяльності ЄЕСУ на 28 квітня у приміщенні Апеляційного суду Харківської області. Обвинувачення не виключає, що у наступних судових засіданнях Юлія Тимошенко візьме участь і даватиме свідчення на ношах.

Вікторія Калита, державний обвинувач

Питання про доставку підсудної у даній кримінальній справі буде вирішено відповідними службами. Вважаю, що судове рішення є законним і обгрунтованим.

Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко

Ми будемо робити спробу заявити клопотання ще раз, пов’язані з допитом свідків щодо залучення до матеріалів справи документів. Ми даємо Садовському – Кірєєву ще один шанс прийняти правосудне рішення. Хоча й імовірність мала.

 

Світлана Маренич