Створення ОСББ

Вас не влаштовують комунальні тарифи або якість послуг ? Беріться за справу самотужки – збирайте сусідів і створюйте ОСББ. Як свідчить досвід перших сміливців – якість послуг з обслуговування будинку значно зростає.

 

Якщо хочеш зробити щось добре – зроби це сам. Як стверджують фахівці, у харків’ян, які створили об’єднання співвласників будинку, рахунки за комунальні послуги значно зменшуються, а якість послуг приємно дивує.

Сергій Власенко, керівник громадської ради самоорганізації громадян

До 30-35% меньше оплачивать от той стоимости, которая на сегодняшний день обоснована, но мы можем говорить, что в частном порядке можем уменьшить стоимость платежей.

Валерій Тютєрєв – голова ОСББ одного з будинків на Салтівці. Саме об’єднання створили тільки в минулому році. Але, навіть, за такий короткий термін будинок привели до ладу. Бо головний секрет успіху – каже Валерій, самі думали що робити, самі рахували скільки це коштує і кожну копійку вкладали із розумом.

Валерій Тютєрєв, голова ОСББ

У нас уже проведены в порядок все коммуникации в подвале, заменена канализация по подъездам, отремонтировали крыши.

Представники міської влади не втрачають надії, що традиція ОСББ у Харкові поширюватиметься швидше. Головна перепона – мешканці радянських багатоповерхівок бояться невідомого і відповідальності. А дехто просто не цікавився темою таких об’єднань взагалі.

Олександр Беляцький,начальник відділу з контролю за діяльністю ОСББ ЖК і ЖБК

Будут дальше выделяться средства на разъяснительную работу, так же принято решение о выделении не менее 50 тыс. гривен на решение наболевших вопросов, в домах, в которых создано объединение это до 2012 года.

Аби городяни сміливіше виявляли ініціативу до сворення ОСББ, місто готове підставити плече на старті – це субвенція з міського бюджету на ремонт. Єдине що потрібно від мешканців – самостійно підготувати кошторис.

 

Олексій Кулаков