Студенти можуть вирішувати питання з пропискою у харківських центрах адмінпослуг

Студенти харківських вишів можуть отримувати послуги з реєстрації місця проживання в центрах надання адміністративних послуг. Про це сьогодні, 6-го липня, повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот.

прописка

За його словами, влітку послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання є найбільш затребуваними, оскільки студенти в цей період вирішують свої житлові питання.

«Для того щоб розмежувати потоки заявників у центрах адмінпослуг, у кожному студентському гуртожитку міста працює паспортист, акредитований нашим департаментом для відповідної діяльності. У цей період паспортист працює з нашим органом реєстрації щодня. Однак студенти, як і будь-який житель міста, можуть звертатися також до центрів адмінпослуг для отримання послуги зі зняття з реєстрації місця проживання, яка актуальна для них в даний період», – зазначив Олег Дробот.

Він також нагадав, що послуги у сфері реєстрації місця проживання надаються за принципом екстериторіальності, тобто без прив’язки до зареєстрованого району проживання.