Стрілянину у Вільшанах правоохоронці кваліфікували як навмисне вбивство

Масова бійка зі стріляниною сталася на Харківщині у селі Вільшани. Близько двох десятків відчайдухів, серед яких були роми, з’ясовували стосунки з використанням трамватичної зброї.

ольшаны6

У бійці постраждали четверо чоловіків, їх відвезли до лікарні, один з постраждалих помер. Інформацію про конфлікт поліція отримала сьогодні, 16-го травня, опів на одинадцяту ранку від місцевих медиків.

Мешканці Вільшан коментують події не охоче, мовляв, самі нічого не знають. Кореспондентам Новин “Сьогодення”  не на камеру розповіли, що ймовірна причина сутичок – конфлікт між селищним головою Вільшан Андрієм Литвиновим та одним з представників ромської громади. Останній, нібито напередодні вдарив селищного голову, а той обіцяв помститися.

За даними правоохоронців, до відділу поліції доставлені кілька людей – учасники конфлікту з обох боків. Тривають слідчі дії, проводиться огляд місця події, а також допит учасників і свідків конфлікту.

Жителька Вільшан

В мене було дуже багато, еслы б не вистріли, я б не знала. Просто було столпотворєніє, потом я просто человєка отпускала, і були вистрєли.

Володимир Тимошко, начальник слідчого управління ГУНП у Харківській області

До єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості кримінального правопорушення передбаченого статтею 296, частиною 4 кримінального кодексу України.  За результатами слідчих дій, а також за висновками фахівців медцини буде прийнято рішення щодо кваліфікації дій щодо статті 115 частини 2 або 1 Кримінального Кодексу України. 

Діана Корсун