Стрілянина біля кафе на Пушкінській зчинилась на грунті побутової сварки – поліція

Стрілянина в Харкові.  За даними обл.управління поліції, конфлікт стався вночі біля кафе “Авлабар” на вул.Пушкінській. 49-річний чоловік отримав 2 поранення у живіт, а 59-річний – поранення рук та ніг. Одного з поранених вже відпустили додому, інший – у лікарні в звичайній палаті.

авлабар1

Повідомлення про бійку зі стріляниною в поліції отримали близько 1-ї години ночі. Приїхавши на місце події, поліцейські з’ясували , що під час сварки 46-річний чоловік з травматичного пістолету вистрілив в бік 2-х чоловіків та поранив їх. Наразі пістолет, гільзи та інші речові докази вилучені для проведення низки експертиз. Слідчими відкрито кримінальне провадження за статею хуліганство. Санкція статті – від 3-х до 7-ми років ув’язнення.

Олена Баранник – речник обл.управління Нацполіції

На сьогодні встановлено, що є 2 заяви від обох учасників конфлікту, і знову ж таки попередня інформація, яку нам надає слідство – це був скажімо-так побутовий конфлікт. Тобто люди відпочивали в кафе, і слово за слово розгорілася якась сварка, яка, на превеликий жаль, закінчилася стріляниною.

Діана Корсун