Стратегічні об’єкти Харківщини – під посиленою охороною, правоохоронці закликають жителів області ставитись з розумінням до перевірки документів

Зважаючи на серію терористичних атак в Європі та активізацію окупаційних сил на сході країни, всі правоохоронні структури Харківської області переведені на посилений режим роботи. Про відповідний наказ начальника обл.управління Національної поліції Анатолія Дмитрієва інформує сайт відомства.

Згідно з наказом, на Харківщині створений та працює оперативний штаб, куди надходять усі повідомлення про оперативну ситуацію в області.

Для посилення громадської безпеки  збільшена кількість патрульних нарядів, створені групи швидкого реагування, що цілодобово несуть службу.

Відповідно до рішень, прийнятих на координаційній нараді під головуванням Президента України, ключові об’єкти інфраструктури (аеропорти, вокзали, автостанції, метрополітени, траси та мости державного значення, об’єкти військово-промислового комплексу тощо), а також дипломатичні установи, місця масового скупчення людей будуть посилено охоронятися.

Керівництво Національної поліції, МВС України закликає утриматись від дій, які можуть бути використані деструктивними силами та спровокувати загрозу громадській безпеці.

Посилення заходів безпеки сьогодні – вимога часу. Тож правоохоронці  закликають жителів регіону із розумінням ставитися до перевірок документів, огляду особистих речей і транспортних засобів, охорони об’єктів життєзабезпечення, транспортних магістралей і мостів, а також інших превентивних заходів, які проводять правоохоронці.

“Шановні громадяни! Будьте пильними та негайно інформуйте правоохоронні органи (найближчого правоохоронця або за телефоном 102) про підозрілі предмети або про осіб, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру”.