Сто мешканців Харківщини отримали Президентські відзнаки


Нагороди вручали за досягненння у різних галузях буття області.

Харків’ян нагороджують Президентськими відзнаками. На сцені – знайомить глядачів із театральними прем’єрами, а залі обладміністрації-отримує президентську відзнаку за досягнення у культурно-митсецькій галузі. Тетяна Нестаченко, директорка театру “Мадригал”, в числі жителів Харківщини , яких нагородили з нагоди двадцятої річниці Незалежності України

Тетяна Настаченко, директор театру “Мадригал”

Безусловно окружающие меня скорее всего были очень достойны этой награды, и для меня очень почетно быть в таком окружении, в такой компании, которые получили эти медали.

Медаль – на день народження. Для пані Надії день, коли жінка отримала президентську відзнаку, співпав із Днем народження. Вона – бібліотекарка. Професіоналізм Надії Констянтинівни визнають колеги, а молодь переймає фахові секрети.

Надія Фірсова, заст. директора бібліотеки ім. Короленко

Да награда первая и наверно очень почетная и ответственная. Я чувствую ответственность за эту награду. И мне было очень приятно ее получить, особенно сегодня.

Нагороди отримали кращі представники різних галузей соціально-економічного буття регіону. Юрій Петров токар з майже сорокорічним стажем. Про свою професію чоловік розповідає із захопленням. Чоловікові приємно, що праця робітників Харківщини гідно відзначається нагородами перших осіб держави.

Юрій Петров, токар

Это был сюрприз. Это неожиданность была. Прихожу на завод там висит объявление. Вы награждаетесь медалью. Все поздравляли,все были рады, и я тоже.

Загал нагороджений привітав і губернатор Харківщини Михайло Добкін. Уссім побажав, передусім , здоров’я та добробуту ,а ще – новиx успіхів в роботі.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Давайте за всех людей, кто ходит в детский садик, за тех, кто на пенсии, за тех, кто работает, за тех, кто сегодня отдыхает. За всех за них. Хранит их господь. Дай бог им щастья и нам вместе с ними.

Єлизавета Дергачова