ВК “Локомотив” виграв свій перший матч на чемпіонаті України

Screenshot - 09.10.2017 - 13:20:32

Чемпіонат відкрився матчем між багаторазовим і діючим чемпіоном України ВК “Локомотива” та дебютантом Суперліги вінницьким клубом “Серце Поділля”.

Підопічні Ігоря Зябліцева та Миколи Пасажина (вони переважно у чорній формі) вперше в новому сезоні предстали перед своїми вболівальниками в оновленому складі. Тож глядачі мали можливість знову спостерігати за грою Дениса Фоміна і Євгена Капаєва, які повернулись до “Локомотиву” після невеликої перерви, а також за діями нового зв’язуючого Юрія Синиці і центрального блокуючого Олександра Грюка. Ще один новачок Олег Шевченко поки залишається поза грою через травму. В першій зустрічі харків’яни впевнено виграли 2 стартові партії з однаковим рахунком 25-18. Потім у 3-му сеті вели 24-22, маючи два матчболи, однак трохи розслабились і програли 4 очки поспіль, віддавши перемогу суперникам. Однак вже у 4-й партії все стало на свої місця. “Локомотив” впевнено виграв 25-15 і матч 3:1. У повторній зустрічі (тут залізничники тут у жовтій формі) знову перевага була на боці «Локомотива». Він переміг тепер вже з рахунком 3:0. За партіями 25-16, 25-22 (щоправда тут залізничникам більшу частину партію прийшлось наздоганяти суперників) і 25-18.