Станція метро "Перемога" готова наполовину

Станція метро з ліфтами для людей із обмежиними можливостями та балконними переходами, які розвантажують пасажиропотік. Саме такою харків’яни побачать 30-ту станцію метрополітену – яка має назву “Перемога”.

 

Майбутня станція метро “Перемога” готова наполовину. За словами керівництва, вже встигли виконати основні роботи з будівництва підземки. За чотири місяці, встигли освоїти 100 мільйонів гривень. З державного бюджету вони надійшли тільки у вересні.

Анатолій Кравчук, заст. директора Департаменту будівництва та шляхового господарства

Был построен вот такой вот конструктив. Это вестибюль номер два, там один. Там венсбойка, тупики разворотные, тоже в таком состоянии находятся. Там осталось построить только платформенную часть – конструктив. Я не говорю о электрических работах, оптимизации, отделке – работы эти не начались.

Аби роботи і надалі просувались у таких темпах, на будівництво станції Перемога необхідно ще як мінімум 250 мільйонів гривень. На них місто також чекає із державного бюджету. Будівельниками уже виконано роботи із проектування конструцій, переходів, вентиляційної системи, та двох вестибюлів. Як ведуться роботи пересвідчувалися і міські чиновники. Результатом, кажуть, задоволені.

Олександр Новак, секретар харківського міського голови

Я считаю, что это реальная возможность увидеть то, что и как делается, какие проблемы существуют. Важно, что здесь работы ведутся, мы надеемся, что, то, что было поставлено в задачи и городом, и для горожан будет сдана эта станция. Построена и будет служить для жителей нашего города.

У майбутньому станцію обладнають двома ліфтами для людей із обмеженими можливостями. Окрім цього, на “Перемозі” з’являться і балконні переходи, що мають розвантажити пасажиропотік. Подібний перехід є на станції метро “Університет”, проте ним користуються лише працівники метрополітену. За словами фахівців, нова станція підземки буде оздоблена у червоно-білих кольорах, а стіни прикрасять орденами. Звісно не справжніми. Наступними станціями, за які візьмуться метробудівники будуть Державінська та Одеська.

 

Леся Кочержук