Стабільність та розвиток – Микола Азаров про Держбюджет-2013

Своя хата краща від чужих палаців. 1 млрд.грн.  витратять наступного року з держбюджету на продовженні реалізації ініційованого Главою держави проекту із здешевлення вартості кредитів для забезпечення українців доступним житлом .

Про знакові показники кошторису країни на наступний рік звітували сьогодні в Уряді

Микола Азаров Прем’єр-міністр України
Це відповідь тим, хто ще вагається: чи взяти участь у програмі, за якою держава здешевлює плату за кредит до 3% на 15 років
Наразі, проект бюджету – 2013  , що  розроблений Урядом, передбачає продовження й решти соціальних ініціатив Президента України, а також підвищення добробуту людей.  Так, на сотню гривень побільшає мінімальна зарплата та  розмір допомоги по догляду за дитиною до  трирічного віку.Зростуть і виплати при народженні дитини . За першого малого сума матеріальної допомоги збільшиться понад як на 2 тис.грн. ,  за другого- майже на 5. тис. грн.  , за третю дитину  та наступних – на 9,5тис.грн.  Подбали і про українців поважного віку . В рамках соціальних новацій глави держави додатково на пенсійне забезпечення витратять 23 млрд.грн.

Микола Азаров Прем’єр-міністр України

Уряд забезпечить, зокрема, перерахунок пенсій громадянам, які вийшли на пенсію до 2008 року, підвищення доплати до пенсій для членів сімей померлих інвалідів війни, підвищення доплати до пенсій для учасників війни, осучаснення так званих «регресних» пенсій інвалідам на виробництві. Також буде продовжено підвищення пенсії військовослужбовцям

Натомість, задля “соціалки” промисловий сектор обдирати як липку не будуть. Навпаки –  ставку податку на прибуток знизять  – з 21%  до 19%  ,  триватимуть «податкові канікули» для підприємств легкої, суднобудівної та літакобудівної промисловості,  машинобудування для агропромислового комплексу тощо. Таким чином , інвестиційний ресурс, що залишається  в реальному секторі  завдяки податковим стимулам, сягне 71 млрд.грн. Кошторис країни на наступний рік в Уряді називають бюджетом стабільності та розвтку, а ще –  кращою відповіддю  опозиційним політикам, які лякають людей обвалами та кризами. Мовляв, зараз  країна зовсім інша, міцніша, і здатна вирішувати масштабні завдання.